Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: moskitiery plisowane
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 sie 2014, 20:30 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
etap i numer domu/mieszkania: Leśne V
pietruuszka napisał(a):
http://oferta.anwis.pl/do/item/32/Moskitiery-rolowane - według katalogów producenta to wymiary maksymalne są do 2.4 m szerokości i 3m wysokości, więc powinny pasować na okno bez problemu jak pisał i prezentował Smoku. Chyba fakycznie trzeba by jeszcze raz zadać im pytanie co i jak z tymi moskitierami.

Smok ma pewnie ''smocze moskitiery''
Pozdrawiam sąsiada ;)

PostNapisane: 07 sie 2014, 22:21 
Użytkownik
Użytkownik

pietruuszka napisał(a):
Byłam dziś w Heliosie i jakoś nie mieli tego co ma Smoku na fotkach :-(

Na wystawce w biurze mają identyczne jak u mnie, tyle że w wersji mini.
Generalnie zamiast do nich jeździć, lepiej zadzwonić aby oni przyjechali do Was. Wówczas doradzą, wymierzą i od razu przedstawią koszt. Nie wspominając o tym, że serwisant zna się lepiej niż pani za biurkiem ;) Oczywiście usługa ta jest bezpłatna.
Umawiając się na wizytę wyraźnie zaznaczcie że chodzi o Nad Potokiem w CZAPURACH, a nie w Poznaniu bo ja stałem przed wejście i serwisant stał przed wejściem a jakoś się nie widzieliśmy :lol:

PostNapisane: 08 sie 2014, 09:25 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: Leśne IV etap II
Smok, wystawkę widziałam, oglądałam, Pani tylko twierdziła, że okna mamy za duże i nie da rady takiego zwijanego na jedna stronę, trzeba montować anologiczny system - podwójne rolowane rolety, które się spotykają w środku i część otwiera sie na lewo, część na prawo.
Bawiąc się tą miniaturką zwróciłam uwagę na to, że nie da się tej moskitiery zatrzymać w dowolnym momencie, że ma 2 stany spoczynku - całkiem otwarta lub całkiem zamknięta. Czy wychodząc na balkon/taras nie jest to upierdliwe w działaniu??? Że trzeba otworzyć 2 metry rolety?

PostNapisane: 08 sie 2014, 11:02 
Użytkownik
Użytkownik

Spokojnie nie jest to w żaden sposób uciążliwe, w miarę elegancko się zwijają i rozwijają.
Jednakże po pewnym już czasie, gdy zebrał się piach i inne zanieczyszczenia w szynie prowadzącej, już aż tak gładko nie chodzą i nie startują jak z procy przy zwijaniu, trochę zatrzymując się w pewnych miejscach.
Mogliby to dopracować dając rolkę prowadzącą od spodu. No ale cóż, nie ma rzeczy idealnych...
Generalnie jestem z nich bardzo zadowolony i z pewnością drugi raz też bym je zamontował.

PostNapisane: 26 lip 2017, 13:54 

Według mnie najlepszymi moskitierami na rynku są te od tesa tanie, solidne i z łatwym montażem. Samą firmę tesa pewnie większość kojarzy przez dobre taśmy montażowe których jakość była na wysokim poziomie z moskitierami jest podobnie.

PostNapisane: 27 lip 2017, 20:06 
Użytkownik
Użytkownik

Pisałem o tym rozwiązaniu w innym dziale - viewtopic.php?f=25&t=892&start=10

Polecam.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]