Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj

Re: projekt kuchni
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 lut 2013, 13:18 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
Malwina rozumiem, że to nie jest kuchnia robiona na wymiar lecz kupujesz gotowe szafki.
No taka kuchnia zawsze będzie tańsza niż robiona bezpośrednio na wymiar i pod odpowiedni projektk który klient sobie sam wymyśli. Zdziwiła mnie cena bo to nawet nie połowa mojej kuchni - no ale my mamy na wymiar.

PostNapisane: 03 lut 2013, 17:16 
Użytkownik
Użytkownik

tak,tak, to są gotowe szafki, ale mam tak skompletowane i docięty blat, że będzie jak na wymiar:)

PostNapisane: 03 lut 2013, 17:51 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: Leśne IV etap II
Malwina, kiedy będziecie montować? Z chęcią bym albo posłuchała opinii jak to wygląda już na miejscu po jakimś czasie użytkowania bo zdjęcia bardzo fajne maja na stronie.

PostNapisane: 03 lut 2013, 18:06 
Użytkownik
Użytkownik

za jakiś miesiąc będzie montaż, sama jestem ciekawa jak to wyjdzie w tej małej kuchni:)

PostNapisane: 05 lut 2013, 13:34 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: Osiedle Lesne IV etap II
mam przede wszystkim pytanie do Państwa Migi i reszty także. marzy mi się nowoczesna kuchnia. co to są magic boxy, cargo i blumy? tzn. mniej wiecej kumam, że blumy to te wolno i samootwierające się szuflady i szafki, bez uchwytów które wystarczy przycisnąć? proszę mi wybaczyć moj brak wiedzy, ale jeszcze sporo czasu minie nim zamieszkam w nowym mieszkaniu i nie zaczelam konkretnie interesowac się kuchniami a moja branża jest zgoła odmienna:). proszę o polecenie mi również jakiejś firmy/stolarza, który został sprawdzony w wykonywaniu ultra nowoczesnych mebli kuchennych:)dziekuję i pozdrawiam:)

PostNapisane: 05 lut 2013, 15:50 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: Osiedle Leśne IV etap II
Witaj
A więc tak:

MAGIC BOX -> Wydaje mnie się iż są to sposoby na zabudowę przestrzeni w szafkach narożnikowych, jakieś łamane szafki, czy kołowe półki
http://www.szuflandia.info/sklep/kosze_ ... e_obrotowe
chodź może się mylić....

CARGO -> http://www.szuflandia.info/sklep/kosze_ ... cargo_maxi

BLUM -> to w zasadzie firma produkująca między innymi zawiasy, ale również systemy szuflad i systemy podnoszenia frontów szafek...

PostNapisane: 06 lut 2013, 00:04 
Użytkownik
Użytkownik

Malina napisał(a):
mam przede wszystkim pytanie do Państwa Migi i reszty także. marzy mi się nowoczesna kuchnia. co to są magic boxy, cargo i blumy? tzn. mniej wiecej kumam, że blumy to te wolno i samootwierające się szuflady i szafki, bez uchwytów które wystarczy przycisnąć? proszę mi wybaczyć moj brak wiedzy, ale jeszcze sporo czasu minie nim zamieszkam w nowym mieszkaniu i nie zaczelam konkretnie interesowac się kuchniami a moja branża jest zgoła odmienna:). proszę o polecenie mi również jakiejś firmy/stolarza, który został sprawdzony w wykonywaniu ultra nowoczesnych mebli kuchennych:)dziekuję i pozdrawiam:)

Tak jak Pati_Michu napisali, Blum to firma, która produkuje okucia, osprzęt do mebli, w szczególności do kuchni, bo tam je można najczęściej spotkać. Ikea też używa ich okuć. Poza Blumem na rynku jest kilka firm, które robią podobny sprzęt - Hettich, Peka, itp. Wykonanie podobne, cena różna.

Magic Box - http://www.youtube.com/watch?v=L9fV9aFKGXE Nie muszę niczego więcej tłumaczyć. Lepsze jak inne rozwiązania, bo wykorzystuje całą przestrzeń szafki.
Można też pokombinować z innymi rozwiązaniami, obrotowe półki, półnerki, itp. Ale Magic Box jest chyba najfajniejszy ;)

Cargo - http://www.youtube.com/watch?v=DOGQWiu4snA Cargo może też być wysokie, na wysokość mebli, wszystko zależy od potrzeb i portfela ;)

Pzdr

PostNapisane: 06 lut 2013, 08:31 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: IVe2
Vira napisał(a):
Malwina rozumiem, że to nie jest kuchnia robiona na wymiar lecz kupujesz gotowe szafki.
No taka kuchnia zawsze będzie tańsza niż robiona bezpośrednio na wymiar i pod odpowiedni projektk który klient sobie sam wymyśli. Zdziwiła mnie cena bo to nawet nie połowa mojej kuchni - no ale my mamy na wymiar.

Generalnie w Gawinie jest tak, że mają bardzo duży wybór szafek do wyboru ale jesli jest potrzeba to mogą zrobić na wymiar. Najlepiej zrobić tak o ile jest konieczność, że możliwie duzo szafek wybrać gotowych a jedną zrobić pod wymiar. Oczywiście na szafka wymiar cena szafki x2. U mnie cena w Gawinie jest sporo wyższa od Malwiny ale też znacznie więcej mebli. 2 moich znajomych ma już postawiona kuchnie z Gawina i wg ich rozeznania kuchnia ma najwyższy stosunek jakości do ceny na naszym lokalnym rynku. Co do ceny to jeszcze istotne z jakich okuć się korzysta bo okucia mają najwększy wpływ na cenę kuchni.

PostNapisane: 07 lut 2013, 19:51 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: IV/II
Też dzisiaj kombinowałem w Gawinie, jednak nie mogli mi pomóc w kwestii zmywarki.
Czy ktoś kto ma kuchnie oddzielną (w 50-siątkach) montuje sobie zmywarkę i rozgryzł jak można ją zmieścić mając jednocześnie box z szufladami?

PostNapisane: 08 lut 2013, 13:26 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: IV/II
My wstępnie mamy projekt kuchni z IKEA. Jest zmywarka 45 cm i szafka z trzema szufladami szerokość 40 cm.

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]