Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj

Re: Zielone odpady Osiedle Leśne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 sie 2017, 20:46 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
lalina napisał(a):
(...) to sołtys walczył o kontener (...) Może zarówno sołtys jak i urząd zaczęliby nas traktować poważnie? Pozdrawiam.

Sołtys walczył, bo tak chcieli mieszkańcy. Przynajmniej tyle wynikało z burzy, że nie ma kontenera.
A nie zastanowiłaś się dlaczego Sołtys nikogo tym razem nie powiadomił?

A może nie było na to czasu? Może załatwił kontener "za pięć dwunasta" przed wywozem?
Może pracował zawodowo? A czy ważne, dlaczego?

Ważne, że zielsko nie gnije przy posesjach. Brawo Sołtys!

@lalina, jeśli to dla Ciebie to aż tak wielki problem, proszę podaj mi skąd mam zabrać Twoje odpady zielone i przewiozę je za Ciebie do kontenera.

PostNapisane: 24 sie 2017, 21:32 
Przedstawiciel gminy/wsi

Szanowni mieszkańcy brak informacji o ustawieniu kontenera na odpady zielone z mojej strony jest efektem braku przez ostatnie pięć dni dostępu do internetu.Harmonogram odbioru odpadów zielonych pozostaje bez zmian.Kontener został ustawiony na okres jednego miesiąca z częstotliwością wywozu co dwa tygodnie.Po odbiorze zostanie wykonana dokumentacja fotograficzna zawartości kontenera co będzie podstawą podjęcia ostatecznej decyzji w zakresie dalszego postawienia pojemnika. Zwracam się z prośbą do wszystkich mieszkańców o wrzucanie do kontenera tylko odpadów zielonych.Pozdrawiam Sołtys

PostNapisane: 25 sie 2017, 07:25 
Użytkownik
Użytkownik

Nie chodzi o kontener tylko o INFORMACJĘ!!!!! Uczciwie opłacam wywóz śmieci, nie wyrzucam odpadów do lasu, nie potrzebuję pomocy w wywózce tylko INFORMACJI!!! a OD TEGO JEST SOŁTYS I URZĄD. Pozdrawaim

PostNapisane: 25 sie 2017, 07:32 
Użytkownik
Użytkownik

Bardzo wszystkich przepraszam, ale nie będę się zastanawiać nad tym czy sołtys ma czas na sprawowanie swojego urzędu.

PostNapisane: 25 sie 2017, 10:32 
Użytkownik
Użytkownik

lalina jak Ci nie pasuje to wyprowadź się gdzie będziesz informowana karteczką o wywozie śmieci, ludzie tak źle i tak nie dobrze podziwiam sołtysa za chęć działania, część tych maruderów po prostu bym nie słuchała, masz oczy to patrz a nie wysługuj się innymi.

PostNapisane: 25 sie 2017, 11:27 
Moderator
Moderator

Masakra... ja nie potrzebowałam informacji. Zauważyłam kontener (jupi) i przewiozłam tam odpady zielone :D

Nie wszyscy czytają forum, zatem wydrukuję karteczkę z informacją od sołtysa :) , bo jeśli się nie dostosujemy to nie dostaniemy następnym razem kontenera (jak dzieci:D)

PostNapisane: 25 sie 2017, 11:41 
Użytkownik
Użytkownik

lalina - ludzie nie są chyba w stanie ogarnąć o co Ci chodzi. Wszyscy powinniśmy patrolować teren każdego dnia żeby sprawdzić co się zmieniło. Nie pojmą, że nie chodzi Tobie o konieczność wywozu tylko informację, że powinnaś to zrobić. Wypowiedź sołtysa sugeruje, że powinni i tak wywozić z posesji - chyba, że coś źle przeczytałem? Na terenie osiedla są tablice informacyjne - nie wymagają internetu.
To tak jak z trzymaniem psów na smyczy, sprzątaniem po nich (np. pan szanowny z owczarkiem przy żabce zostawiający miny do kostek) czy nie śmieceniem w lesie - nie łatwo to zrozumieć prawda?

PostNapisane: 25 sie 2017, 12:00 
Użytkownik
Użytkownik

Jak dobrze, że są osoby które rozumieją. Kamień z serca. :lol:

PostNapisane: 25 sie 2017, 15:58 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: IVe2
Dziwi mnie ta gównoburza związana z pojawieniem się kontenera. Niektórym się nie dogodzi. Taki kraj. Odpady w workach nadal odbierają sprzed posesji więc po co ta afera. Brak informacji? No i co z tego. Przecież widać, że stoi kontener na odpady zielone. Czytać napis na kontenerze chyba każdy dorosły umie. Też się zdziwiłem ale póki odpady są odbierane to będę wyrzucał tam gdzie mi wygodniej. Zaproszenia specjalnego od sołtysa nie muszę dostać.

PostNapisane: 25 sie 2017, 16:22 
Użytkownik
Użytkownik

Nie odebrali NA CAŁEJ ULICY!!!!!! Nie wszyscy jeżdżą tamtą stroną osiedla I NIE WIDZIELI KONTENERA dlatego info jest niezbędne. Odpady śmierdzą, rozkładają się i co z nimi robić? Nie odebrali, nie było żadnej informacji. PO RAZ DRUGI W TYM ROKU MUSIELIŚMY ROBIĆ DOCHODZENIE CO SIĘ DZIEJE.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]