Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

REGULAMIN SPRZEDAM/KUPIĘ 3.10.2014
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 paź 2014, 19:00 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Poniżej znajdziecie kilka reguł, które mają na celu usprawnienie funkcjonowania działu Sprzedam/Kupię/Zamienię na naszym forum. W przypadku wątpliwości proszę o kontakt z Moderatorami/Administratorami.
W przypadku łamania poniższych zasad, administrator/moderator zastrzega sobie prawo kasowania tematów lub postów bez ostrzeżenia.

1.
Używamy prefiksów! Powstały one w celu aby ułatwić przeglądanie tego działu.
Przed tematem wątku należy dodać (do wyboru):
[Sprzedam]
[Kupię]
[Wymienię]
[Poszukuję]

lub ich kombinacje, np. "[Sprzedam/Wymienię]".

2.
W przypadku ofert typu [Sprzedam], sprzedający ma obowiązek podać ceny poszczególnych przedmiotów.
O ile ceny te nie są w pełni wiążące - przypominam Wam, że jest to forum a nie serwis aukcyjny - ma to służyć jedynie celom orientacyjno-informacyjnym.

3.
W przypadku braku zainteresowania ofertą, podbijanie własnego tematu (w celu umieszczenia go na pierwszej stronie działu forum) bez zmiany proponowanej zawartości nie powinno mieć miejsca wcześniej niż 14 dni od ostatniej modyfikacji tematu. Użytkownicy, którzy będą łamać tę regułę, muszą liczyć się z usuwaniem ich wątków przez moderatorów/administratorów forum.

4.
Po zakończeniu oferty poinformuj o tym w ostatnim poście - w ten sposób moderator/administrator będzie mógł go zamknąć lub usunąć.

5.
Niniejszy dział służy wyłącznie przedstawianiu ofert przez forumowiczów prywatnych, dlatego zakazuje się umieszczania reklam przez sklepy.

6.
Treść i warunki ofert są sprawą prywatną użytkowników. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za transakcje dokonane za pośrednictwem forum.

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]