Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj

Dostęp do tematów forum dla wybranych użytkowników
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 wrz 2013, 20:16 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 0
etap i numer domu/mieszkania: Etap V
Mam pytanie do administratorów:
Czy na tutejszym forum jest możliwe ustawienie dostępu do wstawiania postów w poszczególnych tematach dla wybranych użytkowników np. zaproszonych do dyskusji.
Przykładowo w temacie forum Zdjęcia Osiedle Leśne V mogą umieszczać posty tylko użytkownicy zdefiniowanej grupy użytkowników lub dostęp do tematu wymaga zaproszenia od innego użytkownika lub administratora.
Oczywiście temat mogą przeglądać i czytać wszyscy.

coś z googla:
http://www.forum.fora.pl/pomoc-i-pytania,3/dostep-do-dzialu-dla-wybranych-osob,32912.html

Re: Dostęp do tematów forum dla wybranych użytkowników
PostNapisane: 03 wrz 2013, 20:24 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: V
Popieram

PostNapisane: 03 wrz 2013, 21:02 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Są możliwości lecz nie chodzi o to by zamykać dany dział dla danej grupy.
Jak ci przeszkadzają posty danego "użyszkodnika" zrób ignoruj i to jest jakieś rozwiązanie.

"Wrogowie
Wrogowie to użytkownicy domyślne ignorowani. Posty tych użytkowników nie będą wyświetlane, pojawią się tylko informacje, że posty te zostały napisane. Prywatne wiadomości od wrogów są dozwolone. Zauważ, że nie możesz ignorować moderatorów i administratorów."

Założenie było takie aby FH nie usuwało postów które im nie pasują jak to robią na gazeta.pl, a dostęp miał każdy. Zostańmy przy tym.... .

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 03 wrz 2013, 21:10 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: leśne V
ale dlaczego dostęp ma mieć każdy jak to jest "Forum mieszkańców osiedla leśnego Czapury", po co nam wirusy

PostNapisane: 03 wrz 2013, 21:13 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Przyjmując, że osiedle się rozrasta i jest w ciągłej budowie to i użytkowników będzie przybywać. Z początku pewnie więcej szukają, czytają niż się wypowiadają = rejestrują. Nie powinniśmy robić "żelaznej kurtyny", to nie jest dobre. Kiedyś tak chciano zrobić i co z tego wyszło...?

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 03 wrz 2013, 22:08 
Moderator
Moderator

etap i numer domu/mieszkania: Etap V
czyli, żeby nie wyświetlały się posty danego użytkownika wchodzimy na jego profil i klikamy "dodaj do wrogów" no też jest to jakaś opcja

tylko to rozwiązanie działa oczywiście jak jesteś zalogowany a nadal nie został rozwiązany problem z samoistnym wylogowywaniem z forum

PostNapisane: 04 wrz 2013, 08:43 
Użytkownik
Użytkownik

Dobry żart, Tak administratorze wprowadź cenzurę i żelazna kurtynę tak aby forum zawierało tylko same pozytywne wypowiedzi na pewno FH się wtedy bardzo ucieszy :)
Dwa to nie jest żadne rozwiązanie no chyba że każdy pokaże swoją umowę w celu weryfikacji :)

Dziwne ze jeszcze nie było głosowania aby mnie i obserwatora na stałe wyrzucić z forum bo nasze wypowiedzi są w niesmak mieszkańcom blokowiska:) Skoro takie rzekomo bzdury piszemy to po prostu tego nie czytajcie, ignorujcie itd, jednakże skoro ma to bardzo istotny wpływ, jak widać, to znaczy że jest w tym wszystkim przynajmniej źdźbło prawdy do którego nie chcecie się przyznać:)

PostNapisane: 04 wrz 2013, 16:11 
Administrator
Administrator

Problem występuje tylko klikając w logo na górze strony. Jeśli klikniecie w napis "Strona główna forum" znajdujący się pod tym logiem, przeniesie Was bez wylogowania.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]