Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj

Re: Plac Zabaw!!!!!!!! Osiedle Leśne V
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 cze 2014, 10:49 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
Jak najbardziej jestem za placem zabaw. Na naszym osiedlu nie każdy ma ogródek, a jeśli nawet to nie są to jakieś oszałamiające hektary więc nie zmieści się wiele zabawek. Wolałabym, aby mój synek bawił się w na ogrodzonym bezpiecznym placu niż na ulicy. I nawet byłabym zadowalana gdyby był ulokowany niedaleko moich okien, mogłabym go mieć cały czas pod kontrolą. Problem w tym, że w wokół mojego szeregowca nie za bardzo widzę miejsce, jedynie przy tych stawkach hodowlanych co nie jest dobrą lokalizacją. Pozdrawiam

PS
Jak rezerwowaliśmy mieszkanie w lipcu 2013 byliśmy oglądać pierwsze szeregowce na V, w tedy pan który nas oprowadzał zapewniał, że jak skończą budowę całego osiedla będzie zrobiony most przez Głuszynkę

PostNapisane: 18 cze 2014, 11:02 
Użytkownik
Użytkownik

:lol: jak tak sie obserwuje powstawanie kolejnych etapów Lesnego to nawet wpisy są te same :) Zachwyt ,,odbieramy mieszkanka,, ,,kiedy media,, ,,kiedy akty notarialne i dlaczego tyle problemów,, ,,plac zabaw, czemu go nie ma,,. Skoro jesteśmy na etapie placu zabaw to powiem tak : ludzie ogarnijcie się, ten deweloper upycha bloki tak by wlazło ich na dany teren jak najwięcej a dbałośc o przestrzeń wspólną ma gdzieś. Jak wiatry dobrze zawieją to możeeeee wciśnie wam jakąś ławeczke w kąciku ;) i powie ,że zrobił wam dobrze ;)

PostNapisane: 30 kwi 2015, 14:44 

Witam,
Po wczorajszym wypadku uważam że trzeba poważnie pomyśleć nad zrobieniem w miarę bezpiecznego miejsca do zabawy dla dzieci, wiem że nikt nie chce pod swoimi oknami ( szczególnie ci co dzieci nie posiadają, albo jeszcze nie posiadają) FH się wypięło i raczej nie ma co liczyć aby nam zrobili, ale dla wszystkich bezpieczniej będzie jeżeli te dzieci będą mogły się gdzieś bawić, nawet kosztem takim jakbyśmy się wszyscy złożyli i kupili we własnym zakresie. Problem jest z miejscem , ale z tego co rozmawiałam z kilkoma osobami mogłoby to być na ul. Nad Potokiem koło transformatora, jest tam spory plac z przeznaczeniem na miejsca parkingowe byłoby to idealne miejsce zresztą chyba jedyne. Trzeba być zacząć robić.

PostNapisane: 30 kwi 2015, 20:12 
Użytkownik
Użytkownik

Bardzo dziwnie się czyta,że FH się wypieło. Taka prorodzinna firma, osiedla dla młodych. Skoro zapomnieli o miejscach dla dzieciarni, o krawężnikach, chodnikach (oszczędność metrów ) to mogliby chociaż wspólnie z mieszkańcami poszczególnych etapów stworzyć coś dla dzieci. Tak naprawdę z ilości wózków na osiedlu można wnioskować, że ten problem będzie narastał.

PostNapisane: 26 lut 2016, 13:24 

place zabaw z atestem to bardzo dobre rozwiązanie :) Przynajmniej dzieciaki będą miały jakiś ubaw, większość czasu bedą spędzały tam i przynajmniej będą bezpiecznie , ja jestem w 100 % za placem zabaw.

PostNapisane: 16 wrz 2016, 19:14 
Użytkownik
Użytkownik

Już 2 lata minęło od napisania tego postu, a tu ani widu ani słychu nowego placu, może by się tak zrzucić i kupić od FH kawałek ziemi by ten plac samemu kurna postawić ;/

PostNapisane: 16 wrz 2016, 19:17 
Użytkownik
Użytkownik

A ktoś w ogóle pisał do FH w tej kwestii?

PostNapisane: 17 wrz 2016, 20:22 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
A co FH piszczie do gminy, sołtysa wszędzie tak się to załatwia!

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

Re: Osiedle Leśne V - Plac Zabaw
PostNapisane: 02 lip 2017, 15:09 
Moderator
Moderator

etap i numer domu/mieszkania: Etap V
piątkowe spotkanie z Burmistrzem rozwiało szanse na plac zabaw na osiedlu leśnym V :(

Re: Osiedle Leśne V - Plac Zabaw
PostNapisane: 02 lip 2017, 15:12 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Niech zrobią na IV duży plac i kładkę bezpieczną przez rzeczkę i będzie po problemie.

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]