Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Osiedle Leśne V - Plac Zabaw
Autor Wiadomość
PostNapisane: 05 cze 2014, 09:03 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
etap i numer domu/mieszkania: v,4B
Mieszka już sporo ludzi ( z dziećmi ) na naszym osiedlu, pora się zebrać i zacząć działać coś w kwestii placu zabawa, Wiem że sprawa nie jest łatwa i FH się wypięło, ale gdyby się zebrało sporo osób i razem byśmy złożyli oficjalne pismo , nękali ich, to może im się znudzi i powiedzą gdzie można by zrobić coś we własnym zakresie.
Może macie inne pomysły!!!!!! pisać!!!!!!!!

Ostatnio edytowano 12 paź 2016, 09:23 przez kędzior, łącznie edytowano 1 raz
edycja tematu wątku

Re: Plac Zabaw!!!!!!!! Osiedle Leśne V
PostNapisane: 05 cze 2014, 09:29 
Użytkownik
Użytkownik

O matko byle gdzieś z boku a nie przed oknami... Nie zrozumcie mnie żle ale mam teraz taki plac za blokiem i nie mogę wytrzymać już tego hałasu... jak nie wrzeszczące dzieci w ciągu dnia to młodzież wieczorem i w nocy - koszmar, wierzcie mi. A teraz jak mam małe dziecko to musimy spać przy zamkniętych oknach, żeby małej nie obudziły krzyki... a właściwie wycie i krzyki bo młodzież bawi się wyśmienicie... Był to jeden z powodów naszej wyprowadzki... Mimo, że nasze osiedla są duuuuuuuuuuuże to panuje tam spokój.

PostNapisane: 05 cze 2014, 10:40 
Moderator
Moderator

etap i numer domu/mieszkania: Etap V
ja bym wolał od przedszkola kładkę przez Głuszynkę ...

PostNapisane: 05 cze 2014, 10:52 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: osiedle leśne V
Ja też jestem za kładką :)

PostNapisane: 05 cze 2014, 10:54 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: V
W zeszłym roku jeszcze, podczas którejś z wizyt w FH wspomnieli że mostek chcą odbudować ale jak to z takimi obiecankami bywa każdy wie...

Ostatnio edytowano 05 cze 2014, 11:06 przez daw, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 05 cze 2014, 11:01 
Użytkownik
Użytkownik

Oj tak!!!! kładka jest super pomysłem :) obiecywali odrestaurować tą która jest :) ale czy słowa dotrzymają??? Może pismo napiszemy oficjalne w tej sprawie?

PostNapisane: 05 cze 2014, 14:36 
Użytkownik
Użytkownik

Na plac zabaw to tutaj w pobliżu nigdzie nie ma miejsca, a kładka to już wiele wersji słyszałem. Kładki nie widać więc nie będzie robić reklamy a skoro nie będzie robić reklamy to wątpię aby ktoś ja zrobił :)

PostNapisane: 05 cze 2014, 17:14 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: v,4B
Kładka leży na terenie prywatnym i należy do posiadaczy stawów a oni nie życzą sobie aby ktoś obcy tam chodził. Samochodem jeździć na plac zabaw to absurd, na piechotę za daleko aby dzieci 5 - 8 letnie chodziły same , a trzylatek sam nie dojdzie trzeba będzie nieść.
Ja rozumiem tych bezdzietnych lub jeszcze bezdzietnych że nie chcą hałasu , natomiast dziwię się tym co dzieci posiadają. .. Ja nie mam nic przeciwko temu aby pod moimi oknami zrobili plac , lepiej dla mnie bo będę miała dzieci na oku. Prawda jest taka że plac zabaw gdzieś powinien być. A jak ktoś nie lubi gwaru i odgłosów zabaw to nie powinien kupować mieszkania na osiedlu gdzie mieszkają młodzi ludzie z dziećmi, tylko kupić sobie dom stojący w środku lasu. Wiadomo z wiatrakami się nie wygra. Ja mam ogród i jak będzie konieczność to zrobię prywatny plac zabaw dla moich dzieci. A co z tymi co ogrodów nie mają.

PostNapisane: 05 cze 2014, 17:29 
Użytkownik
Użytkownik

Jeden z lepszych pod kątem obiektywizmu tekstów jakie tu widziałem.

PostNapisane: 05 cze 2014, 18:58 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 1428802
etap i numer domu/mieszkania: Osiedle Leśne IV etap II
Beata4b zgadzam się z Tobą w 100%. Śródzia mega przesadzasz. Może najlepiej żeby nie było niczego. Jak to mówił Kononowicz.:-) Plac zabaw nie... bo głośno itp, boisko pewnie też nie bo z zasady, może niedługo pójdziemy dalej i zakaz wjazdu głośnym starym samochodom? Komuś zacznie nagle przeszkadzać rechot żab czy śpiew ptaków? No ludzie nie tędy droga! Oczywiście przesadziłem z przykładami, ale na tym świecie już mnie nic nie zdziwi. To jest osiedle rodzinne i każdy z Was za około 200tysiecy kupił mieszkanie (ewentualnie z małym ogródkiem )nie domek jednorodzinny. To nie jsą wille, gdzie dopiero lornetką widać płot sąsiada. Ważne jest aby razem na tym terenie współistnieć i się tolerować. Oczywiście jeżeli ktoś mega przegina można zwrócić uwagę. To osiedle musi żyć. I dziwi mnie że mając małe dziecko są osoby z takim asekuracyjnym podejściem. Wiadomo, że od razu nikt Ci takiego placu zabaw pod oknem nie postawi, ale takie miejsca place powinny być. Pozdrawiam tatuś rocznej córeczki która po całym aktywnie spędzonym dniu w nocy śpi jak kamień i pioruny mogą walić a jej to gra... Pozdrawiam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]