Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj

Osiedle Poznańskie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 mar 2015, 19:57 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
http://czasmosiny.e-samorzadowiec.pl/tr ... tycyjne-fh

Obrazek

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

Ostatnio edytowano 13 lis 2016, 12:53 przez kędzior, łącznie edytowano 1 raz
edycja tematu po połączeniu wątków

Re: Czapury. Nowe tereny inwestycyjne FH
PostNapisane: 15 mar 2015, 15:43 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
Już dawno o tym było, to nic nowego.

PostNapisane: 15 mar 2015, 19:17 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Nie zrozumiałeś tego posta :).
Jak mam tak odpowiadać jak ty to ja już wiedziałem o tym jak ty nie miałeś pojęcia.

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 16 mar 2015, 18:21 
Użytkownik
Użytkownik

A skąd wiesz że wiedziałeś wcześniej ode mnie o tych planach inwestycyjnych FH?
Twój post przypomina dziecinną przepychankę z piaskownicy typu kto ma ładniejszy rower albo kto ma ładniejsze zabawki w domu.

PostNapisane: 16 mar 2015, 18:39 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: 4 etap 3
tez o tym juz wiedzialem wczesniej niz na forum

PostNapisane: 17 mar 2015, 01:05 
Użytkownik
Użytkownik

Jak ktoś śledzi losy swojej gminy to czasem zagląda na stronę UMiG w Mosinie, tam jest dużo ciekawych informacji na temat miejsca w którym żyję, mieszkam i spędziłem większość swojego życia i nie musi śledzić co kto napisze na tym forum.
A swoją drogą to ten teren w okolicach trafostacji nie jest zbyt atrakcyjny dla normalnego inwestora ze względu na linie wysokiego napięcia biegnące we wszystkich kierunkach ale co tam, dla FH to nie problem, ważne że znów kupią ziemię za grosze od gminy lub miejscowego gospodarza, wybudują kolejne osiedle i złapią naiwnych atrakcyjną ceną i będą liczyć zyski.
A czy ktoś wie jaka będzie lokalizacja następnego osiedla?
Ja stawiam na pola należące do p. K..... na Gromadzkiej w sąsiedztwie starych wierz, tam jest dużo pola a dla mieszkań usytuowanych na samej górze bedzie dodatek - gratis promieniowanie mikrofalowe pochodzące z wojskowych stacji radiolokacyjnych.

PostNapisane: 17 mar 2015, 07:22 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 1428802
etap i numer domu/mieszkania: Osiedle Leśne IV etap II
Rafsiu... Zaczynasz naprawdę irytować. To, że Ty wszystko wiesz 100 lat wcześniej od każdego forumowicza to już standard. Dobra rada nie komentuj już tutaj postów bo jak się sprawdzi Twoje wpisy pod różne tematy to pojawia się tylko coś w tym stylu "Już dawno o tym było, to nic nowego." Jak dziecko z podstawówki... przemądrzałe i prześmiewcze. Frajdę Ci sprawia pociśnięcie komuś kto chce się podzielić jakąś nowinką czy też odgrzanym kotletem? Znasz temat to napisz coś więcej do tego albo zamilcz i nie denerwuj innych. Przez takich jak Ty te forum zamiast zyskiwać aktywniejszych członków żyjących okolicą, odpuszcza sobie zaglądanie tutaj. Tak trudno zrozumieć, że Wiara jest zalatana nie ma czasu na przeglądanie różnych źródeł informacji i jeżeli o czymś się dowiedziała oraz chce się tym podzielić na tym forum to niech to zrobi! A ktoś kto czasami czyta tutaj różne wątki o tym się dowie. Proste więc skumaj to. Pozdrawiam

PostNapisane: 19 mar 2015, 23:58 
Użytkownik
Użytkownik

To jest forum i na tym polega dyskusja, każdy ma prawo wyrazić tu swoje zdanie i opinie więc ja to właśnie robię więc nie rozumiem poprzedniego postu.

PostNapisane: 20 mar 2015, 13:34 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 1085515
etap i numer domu/mieszkania: Os. Leśne IV etap III
ja nie wiedziałam. :)

PostNapisane: 21 mar 2015, 22:36 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 1687847
Skype login: ost_mohikanin
etap i numer domu/mieszkania: os. Leśne IV etap II
rafsiu napisał(a):
To jest forum i na tym polega dyskusja, każdy ma prawo wyrazić tu swoje zdanie i opinie więc ja to właśnie robię więc nie rozumiem poprzedniego postu.

Nie. Ty tego nie robisz kolego :lol:

A wszystkim niezorientowanym przypominam, że forum służy wymianie informacji i opinii. Gdy mamy jakieś ciekawe informacje o naszej gminie to dzielimy się tym z innymi. Stwierdzenie, że "to już było" albo "już o tym wiedziałem" nie są opinią tylko jakimś sucharem, który tylko rozdrażnia innych użytkowników i nic nie wnosi to dyskusji. Krytykujmy, ale tych co powielają tematy na forum w różnych wątkach. Informacja podana po raz pierwszy na tym forum jest więc informacją nową

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]