Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
  Drukuj

Re: Odbiór Mieszkań Lipiec 2015
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lis 2015, 23:19 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
Nic nie wskurasz.
U nas całe osiedle prawie nimi wstrząsało. Mają wszystko gdzieś, robią w swoim tempie, a jak się zaczniesz za bardzo pluć o media, utkniesz w argumentacji FH będzie mówiło, że to podwykonawcy gestorów się spóźniają, gestorzy będą mówili, że to podwykonawcy FH się spóźniają, finalnie cały czas będzie chodziło o jakichś czyiś podwykonawców - czyli wszyscy będą umywać ręce.
Po prawdzie hm no każdy jest świadomy, że nie kupisz w tej cenie mieszkania w takim standardzie, tak blisko miasta...

paolka1511 napisał(a):
Przeciez to chore meszkania powinny byc oddane do uzytku pelnego a tam w zasadzie nawet remontu nie idzie zrobic. Moze trzeba wstrząsnąć kierownikami budowy lub panstwem Pyzalskim skoro maja wszystko w d*pie i tylko sianko na nowe inwestycje biora

PostNapisane: 18 lis 2015, 01:15 
Użytkownik
Użytkownik

my potrzebujemy piknie aktu i fh mowi nam ze to ma związek z mediami :( jak to wkoncu jest?

PostNapisane: 18 lis 2015, 11:39 
Użytkownik
Użytkownik

Z tego co pamiętam jak podpisywałem umowe u notariusza, to właśnie dostałem informacje od FH potwierdzoną przez notariusza, że media MUSZĄ być podłączone do aktu ostatecznego przeniesienia własności czyli w moim przypadku 31.03.2016.

Co do mediów i ceny mieszkania-rzeczywiście ceny są najniższe w okolicy Poznania jednak z tego co się dowiedziałem to deweloper odpowiada za opłacenie podwykonawców i podłączenia mediów, z rozmowy z podwykonawcami od gazu dowiedziałem się, że mają nie zapłacone FV z kilku miesięcy wstecz i dlatego nie pracują dla FH.

Podsumowując- jak sprzedadzą się mieszkania z nowej inwestycji, FH zarobi i zapłaci FV i dopiero wtedy coś ruszy w kwestii mediów.

PostNapisane: 18 lis 2015, 21:17 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Z nowym prawem media muszą być z aktem.

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 18 lis 2015, 23:30 
Użytkownik
Użytkownik

Tak, też słyszeliśmy tą hipotezę i wiele wiele innych, tak jak mówiłem tu każdy będzie zrzucał na każdego.
Zasadniczo może w myśl nowych przepisów, będziecie mieli wszystko podpięte do tego 31.03.2016.
Życzę Wam więcej szczęścia niż mieli wszyscy przy wcześniejszych etapach.
Być może dzięki nowemu ustawodawstwu będziecie mogli postawić FH pod ścianą, czego my nigdy nie mogliśmy zrobić.

lukasz89 napisał(a):
Z tego co pamiętam jak podpisywałem umowe u notariusza, to właśnie dostałem informacje od FH potwierdzoną przez notariusza, że media MUSZĄ być podłączone do aktu ostatecznego przeniesienia własności czyli w moim przypadku 31.03.2016.

Co do mediów i ceny mieszkania-rzeczywiście ceny są najniższe w okolicy Poznania jednak z tego co się dowiedziałem to deweloper odpowiada za opłacenie podwykonawców i podłączenia mediów, z rozmowy z podwykonawcami od gazu dowiedziałem się, że mają nie zapłacone FV z kilku miesięcy wstecz i dlatego nie pracują dla FH.

Podsumowując- jak sprzedadzą się mieszkania z nowej inwestycji, FH zarobi i zapłaci FV i dopiero wtedy coś ruszy w kwestii mediów.

PostNapisane: 02 gru 2015, 09:41 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: Leśne 4 etap III / 388
Jakieś nowe informacje?

PostNapisane: 06 gru 2015, 22:39 
Użytkownik
Użytkownik

My sie tylko w piatek dowiedzielismy ze niby gaz jest podłączony w 30% woda tak samo(cokolwiek to znaczy) o pradzie nie wiadomo na razie. Ale inu sobie moga mowic a byc może zupełnie inaczej niestety :(

PostNapisane: 17 gru 2015, 00:41 
Użytkownik
Użytkownik

W naszym szeregowcu 11 miesięcy od odbioru kluczy "chyba" dzisiaj zaczęli podłączać wodę docelową. Ale nie jestem pewien czy skończą, poza tym nie jestem pewien czy właśnie to robią, ponieważ nie zdążyłem się rozmówić z sąsiadami.

PostNapisane: 18 gru 2015, 12:15 
Użytkownik
Użytkownik

Jeśli chodzi o szereg 346-354, po rozmowie z działającymi na dole chłopakami - potwierdzam. Powiedzieli że to prezent na święta ;)

Swoją drogą, kierownik zapewniał mnie tyle razy o konieczności ponownego czyszczenia wodociągu (bo ponoć wciąż znajdowali bakterie salmonelli), że chyba będziemy mięli najbardziej sterylną wodę w kraju.

PostNapisane: 11 sty 2016, 22:41 
Użytkownik
Użytkownik

Sąsiedzi jak wyglądają media na dzień dzisiejszy w szeregu od 355?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]