Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Czapurskie spotkanie z kabaretem - 12 listopada
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 paź 2017, 16:50 
Przedstawiciel gminy/wsi

nr Gadu Gadu: 0
Obrazek

Re: Czapurskie spotkanie z kabaretem - 12 listopada
PostNapisane: 12 paź 2017, 20:14 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Wierze Panu bo kabaret to my mamy każdego dnia na osiedlu i nie potrzeba na niego iść....!

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 13 paź 2017, 18:57 
Przedstawiciel gminy/wsi

Jeżeli dla ciebie to co dzieje się w Czapurach jest kabaretem to masz trochę dziwne poczucie humoru dla mnie to bardzo poważna sprawa.Nikogo na przedstawienie kabaretowe siłą nie będziemy zaciągać mieszkańcy sami przychodzą.Pozdrawiam Sołtys

PostNapisane: 13 paź 2017, 20:10 
Moderator
Moderator

Sołtys Czapur napisał(a):
Jeżeli dla ciebie to co dzieje się w Czapurach jest kabaretem to masz trochę dziwne poczucie humoru dla mnie to bardzo poważna sprawa.

Naprawę tego nie widać! Co ze skrzyżowaniem Żurawinowa/Poznańska był projekt światła, pasy, aby dzieci mogły iść bezpiecznie do szkoły. Do szkoły która jest w rozbudowie, gdzie to poważne podejście...?

Kabaret mamy na krętej największy i to chyba dzięki pana inicjatywie, czy się mylę... , a dlaczego no niech pan to wszystkim powie.... :)

Ja rozumiem, że za niedługo wybory i zbiera pan śmietankę! Naprawdę ubolewam, że nie ma Pan godnego zastępcy. Zresztą nie ma się co dziwić jak widać pracę urzędników mosińskich poprzedniej i tej kadencji. Burmistrz też dużo obiecywał, a dał solą po oczach.

Nikogo na przedstawienie kabaretowe siłą nie będziemy zaciągać mieszkańcy sami przychodzą.Pozdrawiam Sołtys

Oczywista oczywistość ci co za panem ciągną karawanę czy ci przeciw....?

Jeżeli dla ciebie..

Teraz wiem "Waldek", że jesteśmy na TY.

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 14 paź 2017, 12:47 
Przedstawiciel gminy/wsi

Szanowny Pan/Pani Nexsers niema Pan/Pani ani nazwiska ani imienia mieszka Pan nie wiadomo gdzie, ja mam nazwisko, imię mieszkam na ulicy Gromadzkiej 28 w Czapurach. Posługuje się Pan/ Pani pseudonimem, pozwolę się zapytać co nie pozwala Panu/Pani podać do wiadomości publicznej swoich danych personalnych jeśli strach to przed czym jeżeli wstyd to dlaczego.Na ty przechodzę z osobami które znam i mają imię i nazwisko.Co do ulicy Krętej proszę o sformułowanie konkretnego pytania chętnie odpowiem. Pozdrawiam Sołtys

PostNapisane: 14 paź 2017, 17:17 
Moderator
Moderator

Pan doskonale wie gdzie mieszkam i z pewnością jak się nazywam. Nie muszę ich podawać nie piastuję funkcji publicznej, społecznej, itp. Nie mam się czego wstydzić złodziejem nie jestem, a Ci powinni. Zdaję sobie sprawę, że niewygodna prawda jest, gorsza od wygodnego kłamstwa.
Kończę ten kabaret bo czy zadam pytanie na które znam odpowiedź, to pan zawsze delikatnie minie się z prawda. Szkoda mi czasu na przepychanki na forum. W sumie racja niech mieszkańcy sami walczą o swoje nie ma sensu się bić za coś co mnie nie dotyczy.

Żegnam ozięble.

PostNapisane: 14 paź 2017, 17:58 
Przedstawiciel gminy/wsi

Dzień dobry pisze Pan że na zadane przez Pana pytania odpowiadając mijam się z prawdą proszę podać taki przykład.To co Pan pisze to moim zdaniem zwykłe pomówienie pomimo to pozdrawiam Sołtys.

PostNapisane: 14 paź 2017, 22:10 
Moderator
Moderator

To co Pan pisze to moim zdaniem zwykłe pomówienie

Proszę to zacytować :) ?(gdzie skłamałem, gdzie WAŚĆ PANA pomówiłem...? Jeżeli znajdę taką zmiankę przeproszę)

Zdanie mieszkańców i rady sołeckiej... to mnie interesuje! . Jest SKO i wyższe!
Zawsze może pan się odwołać! Zresztą zgodnie z prawem nie ma problemu pana odwołać z pana "ofiary" Całe 15 osób, a jak więcej też dam radę!

Mówi Pan że pana pomawiam kto we WSI wie, że jest animator za daną kasę :) OT taka ciekawostka :) Animator który kasuje i nic nie robi mam wyjechać z nazwiska bo Pan lubi i prosi wręcz....? ( z ulotki już wiemy, kto nim jest) Przecież to są dane dostępne, a nie pomawiające. Sołtysie niech Pan naprawdę przestanie się kompromitować! Ja zdaję sobie sprawę, że ludziom się nie chce, lecz nie przesadzajmy......

Na ty przechodzę z osobami które znam i mają imię i nazwisko.Co do ulicy Krętej proszę o sformułowanie konkretnego pytania chętnie odpowiem. Pozdrawiam Sołtys

Jest pytanie niżej czekam za wyjaśnieniem :)

Co do "TY" sołtysie

Jeżeli dla ciebie to co dzieje się w Czapurach jest kabaretem to masz trochę
dziwne poczucie humoru dla mnie to bardzo poważna sprawa.

To zacznij się Pan czytać ze zrozumieniem!

Te sprawy powinny być poruszane na zebraniu wiejskim! Powinny być omówione i wyjaśnione tematy i zapisane w protokole, każdy może sobie to później przeczytać, a nie na jakimś forum -przepraszam za to" jakimś".Przecież zadałem pytanie o Żurawinową i Krętą, a Pan rżnie głupa i prowadzi pustą dyskusję zamiast odpowiedzieć. Gdyby chciałby Pan cokolwiek odpowiedzieć to ta odpowiedź by już była! A tak Pan czeka na jakieś niby "konkretne pytanie" na, które mógłby sobie po mataczyć! To co sołtysie widzimy się w sądzie czy jak...? Ja mam działa, które mogę wytoczyć! - gdyż jak Pan to twierdzi pomawiam :), a ja zdaję prawdziwą relację, której Pan nie potrafi albo nie może :). Czy Pan myśli, że mnie zwykłego zjadacza chleba można zastraszyć sądem...? Czy Pan myśli, że zwykły zjadacz chleba nie myśli nie chodzi na zebrania i nie patrzy PANU NA ŁAPY...? Na pana arogancje i inne....? No jest Pan w błędzie!
Co do pomówień:
Po pierwsze za co....?
Po drugie to oznaka poddania i fałszu w której Pan tkwi :).

Zadam panu pytanie co z budżetem obywatelskim, którym był Pan inicjatorem, gdzie takiego zadania nie można tam zrealizować. W sumie około 90-100 tysięcy złotych
:). Pan prosisz Pan masz! Zdaję sobie sprawę, że szukacie kruczka jak z tego wyjść też pana pomawiam...? (oj sołtysie :D)

P.S. Pana zdanie mnie mało obchodzi!
P.S.2 Czekam nadal na odpowiedź na zadane pytania, czy chce Pan pytania na piśmie :).

Ci co mają wiedzę, a nie umieją się odezwać niech to robią, a Ci co nie mają wiedzy, proszę aby się nie wcinali.

No i leci kabarecik

PostNapisane: 15 paź 2017, 09:33 
Przedstawiciel gminy/wsi

Dzień dobry Panu jeśli chodzi o ulicę Krętą i Budżet Obywatelski którego byłem wnioskodawcę to jak Pan dobrze wie każdy mieszkaniec Gminy może złożyć wniosek do Budżetu Obywatelskiego.To komisja weryfikuje złożone projekty pod kątem merytorycznym oraz możliwości ich realizacji w Czapurach były takie dwa projekty. To mieszkańcy w głosowaniu zdecydowali co w ramach Budżetu będzie realizowane w 2017 roku., Jak Pan wie za realizację Budżetu Obywatelskiego od chwili ujęcia go w Budżecie Gminy w całości odpowiada Burmistrz nie Sołtys.Obecnie trwają rozmowy za Starostwem na temat realizacji zadania w tym roku.Moim zdaniem udzieliłem Panu konkretnej odpowiedzi ale tak jak zawsze ocena należy do Pana. W tym roku do Budżetu Obywatelskiego złożyłem projekt pod tytułem '' Monitoring Sołectwa Czapury'' był to jedyny projekt złożony przez mieszkańca Sołectwa Czapury został pozytywnie oceniony przez komisję, zakończyło się głosowanie i od tej chwili jak już pisałem realizacja projektu jest po stronie Burmistrza.Cieszy mnie obecność Pana na zebraniu Wiejskim jednak proszę właśnie wtedy o zadawanie konkretnych pytań osobą bezpośrednie odpowiedzialnym za realizację inwestycji na terenie Naszego Sołectwa. Pozdrawiam Sołtys

PostNapisane: 15 paź 2017, 17:23 
Moderator
Moderator

Obecnie trwają rozmowy za Starostwem na temat realizacji zadania w tym roku.Moim zdaniem udzieliłem Panu konkretnej odpowiedzi ale tak jak zawsze ocena należy do Pana.

Te rozmowy są właśnie ciekawe. Co się nie dopina z tego wynika.
Czy z budżetu można robić drogę prywatną..., gdyż kręta raczej nie jest drogą gminy?
Ten projekt na starcie nie powinien zostać przyjęty. Chyba, że jestem w błędzie.

W tym roku do Budżetu Obywatelskiego złożyłem projekt pod tytułem '' Monitoring Sołectwa Czapury'' był to jedyny projekt złożony przez mieszkańca Sołectwa Czapury został pozytywnie oceniony przez komisję, zakończyło się głosowanie i od tej chwili jak już pisałem realizacja projektu jest po stronie Burmistrza.

Proszę coś więcej napisać, bo brzmi dobrze, a czy tak jest...?

Kiedy zostanie skończona Żurawinowa tym bardziej że jest to droga gminna i taką wiedzę może Pan posiadać. Co się dzieje z przepięciem latarni na różne pętle, obiecanki burmistrza poszły w las..? Gmina nie radzi sobie całkowicie z podstawowymi zadaniami.
To powoli naprawdę nadaje się do telewizji.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]