Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj

Re: Szkoła w Czapurach - męczarnia dzieci i ich rodziców ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 lis 2017, 23:13 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
etap i numer domu/mieszkania: v,4B
Sama stałam przed dylematem przeniesienia dzieci z Poznania do Czapur. Czytałam wiele... Były to raczej złe rzeczy : niski poziom , stara zacofana szkoła, dyrektor który nic nie robi... Jednak opinię dzieci i ich rodziców, moich sąsiadów były całkowicie odmienne. Same pozytywy.
Od września tego roku chodzą do Czapur. I muszę powiedzieć że jak do tej pory jestem bardzo mile zaskoczona. Tu żadne dziecko nie jest anonimowe. Gdy jest jakiś problem dowiaduję się niezwłocznie. Jest mało dzieci przez co każde dziecko jest traktowane indywidualnie , znane z imienia nawet przez nauczycieli z którymi nie ma lekcji. Pan dyrektor jest przemiłym człowiekiem, dziec to uwielbiają zresztą tak samo jak innych nauczycieli, Pan dyrektor jest doskonałym pedagogiem i tak jak ktoś powiedział jest nauczycielem z powołania. Każde dziecko jest pod doskonałą opieką . Bardzo się cieszę że przeniosłem dzieci. Jest tu tysiąc razy lepiej niż w ogromnej szkole w Poznaniu gdzie każde dziecko było pozostawione samo sobie. No chyba że wszyscy tak świetnie oszukują i grają cały czas ...:) Dla tych co się wachają Przeniescie tu dzieci bo warto. Poziom nie jest taki niski jak mowią... profram nauczania wszędzie jest taki sam i takie same są podreczniki a i kryteria oceniania muszą być równe..

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]