Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Re: Szkoła w Czapurach - męczarnia dzieci i ich rodziców ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 wrz 2017, 20:57 

nr Gadu Gadu: 0
Mamusiu, widzi Pani, od razu lepiej brzmi jak pisze Pani 'zdarzylo sie raz' czy 'nie jest zlym czlowiekiem'. Wszystkie poprzednie wpisy stawiały szkołę w zakrzywionym i nieprawdziwym świetle, jakoby działy się tam przerażające rzeczy! Strach się bać! Proszę sobie poczytać raz jeszcze, nie mam ochoty cytować :) Dlatego zdecydowałam się odezwać w sprawie... nie mogłam patrzeć na to co tutaj Państwo wypisujecie. Cieszę się, że nie tylko ja. Jeżeli już ktoś chce komuś mydlić oczy, to stawiałabym na tych którzy szkołę krytykują, powołując się na sytuacje, które tam po prostu nie mają miejsca. Jeśli ktoś nadal zastanawia się czy posłać tam swoje dziecko, niech spojrzy na sytuację obiektywnie i pomyśli czy aby te 'manipulacje i mydlenie oczu' nie są po przeciwnej stronie... a jesli ma wątpliwości, niech dziecko pójdzie do innej. Proste :)

PostNapisane: 13 wrz 2017, 21:08 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Natka123 napisał(a):
... a jesli ma wątpliwości, niech dziecko pójdzie do innej. Proste :)

To dobra rada 8-)

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 13 wrz 2017, 21:26 
Użytkownik
Użytkownik

Natko, na początku i teraz pisałam to samo tylko innymi słowami :) Jeżeli nie wiesz że w tej szkole dzieją się złe rzeczy, to nie wmawiaj innym że się nie dzieją. Mam dużo informacji od Rodziców, więc wiem , że tam nie jest wszystko w porządku :( To że nie każdy ma z administracją problemy - to dobrze. Wszystkim życia nie uprzykrzysz na szczęście :) Myślę że nie warto zachwalać szkołę, bo jak wyjdzie Prawda na jaw (a wyjdzie) to może być niektórym wstyd. Zresztą i tak uważam, że zachwalają zarząd szkoły krewni omawianych, kilka odp pod rząd. Pozdrawiam i zachęcam do mówienia prawdziwych rzeczy

PostNapisane: 13 wrz 2017, 22:26 
Moderator
Moderator

Nexers napisał(a):
"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie… Nadto przekonany jestem, że tylko edukacja publiczna zgodnych i dobrych robi obywateli. - Jan Zamoyski"

Tą szkołą włada pan, który ma wszelaką wiedzę i zawsze wie lepiej niż rodzić. Panie dyrektor już Pan straciłeś stołek, bo nie masz, nie miałeś i nie będziesz Pan miał racji. Prócz jedną swoją! Pani "pedagog", która nie ma takiego wykształcenia jakie piastuje wszystko wie lepiej, niż rodzić. Może już skończyła szkołę o profilu, który powinna. Ogólnie ta szkoła to stek błędów i nieporozumień. Dzięki tej szkole mam same problemy, a że nie chciałem się poddać to i inne. Największym błędem było posłanie dziecka do tej szkoły. Dlatego moje drugie dziecko chodzi do szkoły z mojego dzieciństwa i jest mega zadowolone i ja też na dziś otwarci nauczyciele z pomysłem z wiedzą jak pomóc dziecku i inne. Chcesz dać dziecko do szkoły daj, lecz szukaj takiej by dziecku i tobie było w niej dobrze, gdyż w moim przypadku tak nie było.... Dla dziecka SZKOŁA to taki mały dom/zamek.....i pamiętaj zawsze masz wybór, zawsze możesz pomóc swojemu dziecku w zmianie na lepsze....

JA jestem na NIE dla rozbudowy i dla tej szkoły!
Tyle w mojej wolności słowa ;)

Nie dziwię się rodzicom, którzy nie piszą tak jak JA. Ja mam już duże doświadczenie z procedurami, terapiami, gdzie się psychologowie śmieją z określeń! Państwu wszelakiemu wydaje się, że my mieszkamy w U.S.A i w Polsce są takie terapie/bajeczki/uzdrawianie. Dużo ludzi mnie zna i nie każdy wkłada moje buty jak w podpisie. Szkoda tylko, że nie każdy ma odwagę o tym pisać, mówić, lecz z drugiej strony, każdy ma swój świat i swój zamek.

Pozdrawiam.

Czekam cały czas na argumenty.......

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 14 wrz 2017, 10:12 

Witam, moje dziecko uczęszcza do szkoły w Czapurach i jestem zaskoczona a nawet wkurzona czytając opinie o szkole, Panu Dyrektorze, nauczycielach. Mam bardzo pozytywne zdanie na ich temat. W szkole nikt nie jest anonimowy, widać troskę nauczycieli o dzieci. Pani N. o której jak się domyślam mowa jest dobrym nauczycielem, uwielbianym przez dzieci. Rozmawiałam z rodzicami, którzy nie dopuszczają nawet myśli, że ich dziećmi mógłby zajmować się ktoś inny. Skąd więc te zarzuty? Dlaczego skoro jak mamusia twierdzi dzieje się w szkole tak źle rodzice posyłają tam dzieci, chociaż tak bardzo się męczą i są męczeni? Przecież jest tyle innych wspaniałych szkół? Być może tam nikt nie będzie rodzicom zwracał uwagi, że dziecko nie ma przyborów szkolnych, że ucieka ze szkoły, że jest pozostawione samo sobie itp. Nie ma ideałów cieszmy się z rozbudowy szkoły i miejmy nadzieję, że nasze dzieci jak najszybciej będą miały nowe sale lekcyjne i będą chciały się uczyć ;)

Ostatnio edytowano 14 wrz 2017, 10:29 przez dorota, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 14 wrz 2017, 10:15 

a jeszcze dodam, że nie mam rodziny w szkole i mówię to co myślę :)

PostNapisane: 14 wrz 2017, 12:35 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: OL V
Mamy słowo przeciwko słowu, zdanie przeciwko zdaniu, a pewnie jak to często bywa prawda leży po środku.
Tak jak myślałem, nie ma żadnego potwierdzenia plotek z pierwszych postów w tym wątku. Jedynie znowu "coś usłyszałam/em, coś gdzieś ktoś powiedział"...

Nexers, jakich argumentów oczekujesz? Nie powiedziałeś nic ciekawego, nie podałeś żadnych konkretów. Skąd mamy wiedzieć czy czasami to Ty byłeś problemem dla szkoły, a nie szkoła dla Ciebie?

W każdej szkole są sytuacje o których placówka wolała by zapomnieć, jakieś przykre rzeczy które spotkały ucznia lub nauczyciela. Chyba każdy to przyzna, ale skrajne przypadki które były przywoływane w tym wątku na pewno miałby gdzieś odbicie w kuratorium. A nikt nic takiego na tą chwilę nie potwierdził.

Tak czy inaczej, moim zdaniem cała awantura nie warta jest uwagi. Chyba, że ktoś poda w końcu jakieś rewelacje poparte faktami.

PostNapisane: 14 wrz 2017, 20:03 
Moderator
Moderator

Ja właśnie chcę zapomnieć o tej szkole, a podawać tu powodów nie będę, gdyż to nie miejsce na takie rzeczy. Każdy ma prawo do swojego zdania i swojej opinii. Ja mam taką i zdania nie zmienię.

PostNapisane: 18 wrz 2017, 21:43 
Użytkownik
Użytkownik

polishfrau napisał(a):
Odnoszę wrażenie, że ostatnie 3 posty i to jeden za drugim pisze ktoś kto chcę namydlić nam oczy i zatuszować sprawę.

A ja odnoszę wrażenie że frau źle kojarzy fakty.
Trzy po sobie - to miały się rozdzielić
MASAKRA

PostNapisane: 18 wrz 2017, 22:44 
Użytkownik
Użytkownik

Ludzie co za bzdury wypisujecie. Nikomu nie dzieje się tam krzywda. Moja drugie już dziecko uczęszcza do tej szkoły, dlatego wiem co mówię. Wystarczy pójść na zebranie żeby się przekonać, że oczekiwań rodziców w stosunku do nauczycieli i dyrektora jest tyle co uczniów i nie sposób wszystkich zadowolić.
Rodzicom przeszkadza już wszystko tj. zbyt wymagająca Pani, za dużo zadań domowych, zadawanie na weekend, za dużo kartkówek- masakra- ale poziom nauczania ma być WYSOKI ! Najłatwiej oczernić, szkołę nauczycieli, system i wylewać żale na forum, anonimowo. A może dobrze by było spojrzeć w lustro?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]