Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Re: Szkoła w Czapurach - męczarnia dzieci i ich rodziców ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 wrz 2017, 14:33 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
Znam znaczenie tych słów, zaczekajmy na odpowiedz innych użytkowników.Może oni pomogą. Z tego co wiem, sprawa poszła do odpowiednich Organów. Czekam na rozwój wydarzeń. Pozdrawiam

PostNapisane: 12 wrz 2017, 15:06 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: OL V
Jasne, czekam również. Z niecierpliwością.

Tylko skąd Ty znasz te opowieści? Nie naciskałaś na osobę od której to usłyszałaś, żeby to zgłosić w odpowiednie miejsca?

Ja bym to potraktował na tyle poważnie, że sprawdził bym źródło informacji zanim rzucę poważne oskarżenia na forum tak ogólnym jak czapury.eu. Nikogo w tej chwili nie bronię, nie twierdzę że ktoś jest niewinny lub winny, ale zachowujmy się jak dorośli i ważmy słowa. Bo inaczej trąci to tanią sensacją...

PostNapisane: 13 wrz 2017, 16:27 

Witam rodziców! Muszę niestety potwierdzić fakt, że w tej szkole dzieją się niedopuszczalne czyny, tylko ludzie to są mega zacofani i w d" mają krzywdę innych. Ja się mówić nie boję i powiem wam, że jestem mamą dziewczynki co chodzi do 3 klasy. To prawda, że nasza pani N. krzyczy na nasze dzieci i wyzywa je od "debili". To prawda, że ta pani je poniża. To prawda, że ta pani nie umie współpracować z dziećmi i ich rodzicami. To prawda, że dyrektor groził 9 uczniom, co opuścili po 1 klasie szkołę. Tylko nie rozumiem, dlaczego wszyscy milczą? Jak ktoś poda do sądu proszę o wezwanie mnie - ja jestem w stanie dużo powiedzieć.

PostNapisane: 13 wrz 2017, 17:39 

A ja z kolei słyszałam same dobre opinie na temat szkoły w Czapurach. I sama taką mam.Dziwią mnie Wasze negatywne komentarze. :o Wiadomo, można narzekać na niektórych nauczycieli... nie wszędzie wszystko jest zawsze idealnie. Może poziom nie jest zbyt wygórowany - to szkoła wiejska, publiczna, pamiętajcie, że trzeba równać do najsłabszych. Jeśli chodzi zaś o Pana Dyrektora to jest to człowiek który bardzo kompetentnie wykonuje swoją pracę, prawdziwy nauczyciel z powołania. Dzieciaki go uwielbiają, baaaardzo dużo dobrego zrobił dla szkoły. Czytając ten wątek odnoszę wrażenie, że komuś chyba bardzo zależy, na wprowadzeniu ludzi w błą, ale czemu???

PostNapisane: 13 wrz 2017, 17:51 

Witam, nigdy nie słyszałam większych bzdur !!! Od lat mam styczność z tą szkołą i naprawdę jest mi przykro, że ktoś opowiada takie historie wyssane z palca. Pracownicy tej szkoły mają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, ponadto Pan Dyrektor jest osobą która dba o całą szkołę i każdego ucznia z osobna!!!

PostNapisane: 13 wrz 2017, 18:15 

Ludzie !!! co wy tu za bzdury opowiadacie. Nauczyciele biją dzieci, dyrektor pobiera opłaty ? to istne brednie. Nie znam bardziej oddanego tej szkole i dzieciom człowieka jak pan dyrektor, do tego życzliwego dla rodziców i dbającego o dzieciaki. Jakaś mamuśka musiała się bardzo narazić i zaniedbać swoje dzieci że szkoła musiała zgłosić to do sądu, a teraz się mści. Nie słuchajcie tych bzdur, mam dzieci w tej szkole i to wszystko nieprawda.

PostNapisane: 13 wrz 2017, 18:51 

Szanowni Państwo,
Miałam bardzo częsty kontakt z Panem Dyrektorem. Nasze dziecko chodziło o szkoły w Czapurach. Marzyłoby się o spotkaniu w każdej polskiej szkole tak otwartego na uczniów i świat człowieka! Inteligentnego, mającego wizje wychodzącą daleko poza zakres programu nauczania.
Wydaje mi się natomiast, że źle rozumiecie Państwo ideę forum. Zapewne podpisaliście regulamin z niniejszą informacją "Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem". A Państwa wpisy są obraźliwe i niezgodne z prawem! Pomijam, ze nieetyczne, to Państwo powinniście rozpatrzeć we własnym sumieniu. Jakże łatwo wylewać tak ohydne oskarżenia anonimowo. Jeśłi macie Państwo objekcje stańcie z nimi twarzą w twarz! I spójrzcie też w swoje odbicie, bo świat należy zacząć naprawiać od siebie!
Panie Dyrektorze! Wiele jest do zrobienia w zakresie wychowania! Życzę wiele siły!
NO HATE!!!!

PostNapisane: 13 wrz 2017, 18:55 

Odnoszę wrażenie, że ostatnie 3 posty i to jeden za drugim pisze ktoś kto chcę namydlić nam oczy i zatuszować sprawę.

PostNapisane: 13 wrz 2017, 20:18 
Użytkownik
Użytkownik

Nie widzę tu treści niezgodnych z Prawem i obrażające kogokolwiek :( Nikt nie mówi że Dyrektor jest złym człowiekiem tylko że nie dopełnia wszystkich swoich obowiązków. Nikt nie mówi że Nauczyciele biją dzieci tylko że jednemu z nich to się zdarzyło. Nauczcie się czytać. Wiadomo że nikt nie jest idealny, ale zawsze prawda leży gdzieś po środku. Nie ma dymu bez ognia

PostNapisane: 13 wrz 2017, 20:41 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie… Nadto przekonany jestem, że tylko edukacja publiczna zgodnych i dobrych robi obywateli. - Jan Zamoyski"

Tą szkołą włada pan, który ma wszelaką wiedzę i zawsze wie lepiej niż rodzić. Panie dyrektor już Pan straciłeś stołek, bo nie masz, nie miałeś i nie będziesz Pan miał racji. Prócz jedną swoją! Pani "pedagog", która nie ma takiego wykształcenia jakie piastuje wszystko wie lepiej, niż rodzić. Może już skończyła szkołę o profilu, który powinna. Ogólnie ta szkoła to stek błędów i nieporozumień. Dzięki tej szkole mam same problemy, a że nie chciałem się poddać to i inne. Największym błędem było posłanie dziecka do tej szkoły. Dlatego moje drugie dziecko chodzi do szkoły z mojego dzieciństwa i jest mega zadowolone i ja też na dziś otwarci nauczyciele z pomysłem z wiedzą jak pomóc dziecku i inne. Chcesz dać dziecko do szkoły daj, lecz szukaj takiej by dziecku i tobie było w niej dobrze, gdyż w moim przypadku tak nie było.... Dla dziecka SZKOŁA to taki mały dom/zamek.....i pamiętaj zawsze masz wybór, zawsze możesz pomóc swojemu dziecku w zmianie na lepsze....

JA jestem na NIE dla rozbudowy i dla tej szkoły!
Tyle w mojej wolności słowa ;)

Nie dziwię się rodzicom, którzy nie piszą tak jak JA. Ja mam już duże doświadczenie z procedurami, terapiami, gdzie się psychologowie śmieją z określeń! Państwu wszelakiemu wydaje się, że my mieszkamy w U.S.A i w Polsce są takie terapie/bajeczki/uzdrawianie. Dużo ludzi mnie zna i nie każdy wkłada moje buty jak w podpisie. Szkoda tylko, że nie każdy ma odwagę o tym pisać, mówić, lecz z drugiej strony, każdy ma swój świat i swój zamek.

Pozdrawiam.

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]