Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Szkoła w Czapurach - męczarnia dzieci i ich rodziców ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 wrz 2017, 17:59 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
Witajcie Rodzice! Co sądzicie o Szkole Podstawowej w Czapurach: o wykonywaniu obowiązków służbowych przez Dyrektora oraz Nauczycieli? Słyszałam, że pomimo ubogiego poziomu nauczania, Pan Dyrektor słabo wykonuje swoją pracę, pobiera niezgodne z Prawem opłaty od rodziców, mało tego grozi i prześladuje rodziców dzieci, którzy mu się sprzeciwiają. Ponoć 2 lata temu z 1 klasy od razu zrezygnowało 9 uczniów, którym utrudniano życie. Ponadto słyszałam, że jedna z Pań nauczycielek bije dzieci, krzyczy i je upokarza. Czy to jest wszystko prawda?Odpiszcie, ponieważ nie wiem czy mam dawać moje dziecko do tej szkoły.

Re: Szkoła w Czapurach - męczarnia dzieci i ich rodziców ?
PostNapisane: 11 wrz 2017, 20:39 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 9557887
etap i numer domu/mieszkania: Os.Leśne IV etap III
O Matko :shock: :shock: :shock: !!!! Nie słyszałem o tym,ale jeśli to prawda... Prokurator koniecznie! Ciekawy wątek-oby z happy endem

PostNapisane: 11 wrz 2017, 22:26 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Dzięki tej szkole mam niesmaczne doświadczenia. Nigdy więcej.

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 11 wrz 2017, 22:47 
Użytkownik
Użytkownik

Witaj Nexers! Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Co się w tej Szkole dzieje, bo słyszę bardzo negatywne wypowiedzi innych Rodziców. Dziękuję za odpowiedz.

PostNapisane: 11 wrz 2017, 23:03 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Nie będę się rozpisywać publicznie na ten temat. W każdym razie nie polecam. Córkę teraz posłałem do szkoły w inne miejsce i wiem, że są normalni nauczyciele i szkoła przyjazna dziecku i rodzicom.

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 11 wrz 2017, 23:06 
Użytkownik
Użytkownik

podbijam, bo bardzo interesujący wątek...

PostNapisane: 12 wrz 2017, 10:39 
Moderator
Moderator

Słuchajcie !

Jeśli faktycznie tak jest może nalezy to zgłosić. To bardzo ważne infromacje. A co z dziećmi, ktore aktualnie tam uczeszczają do szkoły.....

Podbijam temat.

PostNapisane: 12 wrz 2017, 11:40 
Użytkownik
Użytkownik

Tak też uważa dużo rodziców, ale dzieci, czyi rodzice byli zmuszeni zmienić szkołę boją się mówić, bo Dyrektor ze szkolnym Pedagogiem dali im do zrozumienia, że w przypadku niepodporządkowania się od razu zgłoszą sprawę do Sądu o pozbawienie władzy rodzicielskiej. Zresztą grubo przesadzili, bo w zeszłym roku napisali pozew o ograniczenie władzy rodzicielskiej przeciwko samotnej matce, która z PATOLOGIĄ nie ma nic wspólnego, tylko dlatego, że kilka razy obroniła swoje dziecko i poglądy, wytykając Dyrektorowi i Nauczycielowi jego karygodne błędy. . LUDZIE, bądźcie LUDŹMI i miejcie odwagę stawić czoło PSYCHOLOGICZNYM SADYSTOM NASZYCH DZIECI !!! Pamiętajcie, że jak nie dziś, to jutro każdego z Nas może dotknąć podobny problem. Myślę, że zgłoszenie takiej sprawy jest naszym obywatelskim obowiązkiem. Chrońmy nasze Dzieci! Piszcie ci co mają coś konkretnego do powiedzenia...

PostNapisane: 12 wrz 2017, 11:46 
Użytkownik
Użytkownik

A dzieci uczęszczający do tej szkoły też mają coś do powiedzenia, bo z tego co do tej pory słyszałam są obrażani, poniżani i czasem bici po pupie przez niezrównoważoną Panią N. Myślę, że rodzice tych dzieci też się odezwą, jak zobaczą, że nie są sami. Rodzice uczniów dzisiejszej klasy 3 A niedawno pisali zbiorowy pozew przeciwko zatrudnieniu przez Dyrektora pewnej nauczycielki, a on i tak ją zatrudnił, mając w nosie zdanie rodziców. Jak ktoś się nie boi to czekam na komentarze i kontakt z waszej strony, a Prawnika da się załatwić.

PostNapisane: 12 wrz 2017, 13:38 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: OL V
Proszę was, bo wygląda gorzej jak pudelek albo inny pantofelek. Fakty poproszę!
"Ponoć", "szłyszałam"... Wytaczacie bardzo ciężkie działa takimi oskarżeniami.
Jeśli rzeczywiście tak było to gdzieś na pewno o tym pisali.

Pani Dyrektor "grozi i prześladuje rodziców", utrudniano życie uczniom, "PSYCHOLOGICZNI SADYŚCI NASZYCH DZIECI"? Mamusiu znasz znaczenie i siłę tych słów? Coś takiego uszłoby cichcem wszelkim gazetom i mediom? Policja, prokuratura, kuratorium coś o tym wie? Czy rodzic prześladowanego dziecka przez sadystycznego psychopatę puścił to płazem?

Za dużo ostatnio tego wszędzie, żebym brał w tej chwili na serio to co piszecie. My za 3 lata też stajemy przed decyzja gdzie wysłać nasze dziecko i chciałbym żeby to co mówicie miało pokrycie w rzeczywistych faktach.

Nexers, już kiedyś pisałeś o swoich odczuciach co do tej szkoły i znowu brzmisz bardzo tajemniczo. Jesteś w stanie powiedzieć więcej?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]