Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Re: UWAGA: Agresywne psy bez smyczy.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 06 cze 2017, 21:28 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
etap i numer domu/mieszkania: Osiedle Leśne IV etap 2.
Ten pan jest znany już chyba połowie okolicy. Psy zawsze luzem, a facet wiecznie na telefonie sto metrów za nimi, kompletnie niezainteresowany tym, co robią. Fakt, atakują inne psy, a gościu zanim doczłapie...

PostNapisane: 09 cze 2017, 09:02 

Nie bierze się psa na ręce bo to wywołuje reakcję u drugiego psa. Jestem przekonany że ta sytuacja wygląda tak że tamte psy chcą się przywitać ale właścicielka robi cyrki i wywołuje taką sytuację. To jedna z takich osób co "wara od mojego pieska"

PostNapisane: 09 cze 2017, 11:34 
Użytkownik
Użytkownik

Nawet gdyby tak było, to co to zmienia skoro PSA PROWADZI SIĘ NA SMYCZY!?
Gość wywołuje takie same zirytowanie u większości osób i nie potrafi pojąć podstawowych rzeczy.

PostNapisane: 09 cze 2017, 12:33 
Moderator
Moderator

Tego większego nie trzyma na smyczy - to fakt. Ale ten pies nie jest groźny ( dla nas i mojego kundla) , natomiast jak go spotykam a spotykam go bardzo często to tego małego trzyma na smyczy, może go gdzieś głębiej w lesie puszcza... nie wiem. Ale może warto z nim porozmawiać, tym bardziej, ze wiecie kim jest... ? a nie obsmarowywać gościa na forum ?

PostNapisane: 09 cze 2017, 14:28 
Użytkownik
Użytkownik

Zaufaj mi, rozmowy z nim nic nie dają. Panicz jak to panicz - wie najlepiej i ma wszystko w... poważaniu.

PostNapisane: 09 cze 2017, 15:41 
Moderator
Moderator

Jak go spotkam to pogadam:)

PostNapisane: 09 cze 2017, 18:32 
Użytkownik
Użytkownik

Wienio napisał(a):
Nie bierze się psa na ręce bo to wywołuje reakcję u drugiego psa. Jestem przekonany że ta sytuacja wygląda tak że tamte psy chcą się przywitać ale właścicielka robi cyrki i wywołuje taką sytuację. To jedna z takich osób co "wara od mojego pieska"

Gdybym nie wzięła go na ręce psy by się pogryzly, bo na początku go nie brałam i widzialam co się działo. Jeżeli przywitanie się psa gdzie rzuca się od razu na mojego z zębami uważasz za przywitanie to sorry. Poza tym gdybym obsmarowywala gościa uzylabym tu w stosunku do niego innego słownictwa, a grzeczne prosby w stosunku do niego on traktuje calkowicie olewczo, więc podjęłam kolejny krok. Wydaje mi się, ze jesteś nim albo jego dobrym znajomym i probujesz się tłumaczyć pisząc bzdurny komentarz.

PostNapisane: 09 cze 2017, 18:40 

I tak będę twierdził że robisz jakieś cyrki wprowadzasz nerwową atmosferę. Jak widzę są tu ludzie spokojni przy których jakoś nic się nie dzieje. Myślę że ktoś powinien powiedzieć temu panu że jesteś wariatką i żeby wyjątkowo złapał na chwilę swoje psy.

PostNapisane: 09 cze 2017, 19:36 
Użytkownik
Użytkownik

Wienio napisał(a):
I tak będę twierdził że robisz jakieś cyrki wprowadzasz nerwową atmosferę. Jak widzę są tu ludzie spokojni przy których jakoś nic się nie dzieje. Myślę że ktoś powinien powiedzieć temu panu że jesteś wariatką i żeby wyjątkowo złapał na chwilę swoje psy.

Myśl sobie co chcesz. Nigdy nie szukam problemu tam, gdzie go nie ma. Dla niektórych psów maly chichuaua może nie jest agresywny, dla mojego jest i na poczatku bylam cierpliwa ale teraz mam juz tego dość. I nie tylko ja widzę problem, ale są tu ludzie, ktorzy też widzą problem i to nie w psie, bo psy mają różne upodobania i jednego osobnika toleruja a innego nie, tylko widzę problem w niereformowalnym gościu, ktory czyjeś prośby ma w głębokim poważaniu.

PostNapisane: 10 cze 2017, 23:00 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: Osiedle Leśne IV etap 2.
Szpilka ma rację. Rozmawialiśmy z tym panem nie raz, nic to nie daje.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]