Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Patologia na ul.Młyńskiej
Autor Wiadomość
PostNapisane: 01 maja 2017, 08:51 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
Proponuje słownik jak nie wiesz :lol: ... zastanówcie sie o co wam chodzi ludziska w końcu?????
- Ognisko
- Impreza
- Dym
- Muzyka
:lol: Taaaa jasne wszyscy pijani :lol: widze za nawet z Alkomatem u sasiadów byliście haha dowody tez sprawdziłeś czy są pełnoletni? :lol: ktoś jednak był trzeźwy jak wracali do domu... siedziałem w nocy pracowałem i jakoś mi to nie przeszkadzało, niech wypowiadają sie osoby które mieszkają obok a nie którzy nawet nie widzieli i nie słyszeli coraz wiecej nowych historii byle sie doje...ć fajna zabawa na prawde. :shock:

PostNapisane: 01 maja 2017, 11:24 
Użytkownik
Użytkownik

Tomi16 napisał(a):
Proponuje słownik jak nie wiesz :lol: ... zastanówcie sie o co wam chodzi ludziska w końcu?????
- Ognisko
- Impreza
- Dym
- Muzyka
:lol: Taaaa jasne wszyscy pijani :lol: widze za nawet z Alkomatem u sasiadów byliście haha dowody tez sprawdziłeś czy są pełnoletni? :lol: ktoś jednak był trzeźwy jak wracali do domu... siedziałem w nocy pracowałem i jakoś mi to nie przeszkadzało, niech wypowiadają sie osoby które mieszkają obok a nie którzy nawet nie widzieli i nie słyszeli coraz wiecej nowych historii byle sie doje...ć fajna zabawa na prawde. :shock:

Kolego słownik to jedno a umiejętne dobieranie słów i ich łączenie to drugie!

PostNapisane: 01 maja 2017, 12:14 
Moderator
Moderator

etap i numer domu/mieszkania: Leśne V
Tomi16 napisał(a):
Proponuje słownik jak nie wiesz :lol: ...

Ja również koledze proponuję słownik, a dokładniej linijkę o znakach interpunkcyjnych :-)

Libacja - nie libacja, ognisko - nie ognisko. Nie ma znaczenia jak co nazwiemy, najważniejsze jest to, żeby pamiętać o sąsiadach. Wiem, że fajnie sobie poimprezować, wszystko jest dla ludzi, niestety oprócz warunków. Tu jest za ciasno na takie imprezy. Można zejść nad stawek i legalnie zrobić ognisko. Nawet zwykły grill potrafi okolicę zadymić, nie mówiąc już o takim palenisku, o którym mowa :-) Hałasy to druga sprawa, każdy ma prawo do zabawy ale też do ciszy nocnej.
Tutaj trzeba żyć w symbiozie. Warunki mamy jakie mamy. Proszę to przemyśleć, żeby sytuacja się już nie powtarzała.

Re: Zakłócanie porządku publicznego - Ognisko na ul.Młyńskie
PostNapisane: 01 maja 2017, 17:42 
Użytkownik
Użytkownik

Kolegami nie jesteśmy i nie będziemy argumenty ci się skończyły to teraz było trzeba coś na szybko wymyslec aby wybrnąć z sytuacji jak chcesz rozmawiac o pisowni i składni słów pomyliłeś forum pozdrawiam

Re: Zakłócanie porządku publicznego - Ognisko na ul.Młyńskie
PostNapisane: 01 maja 2017, 21:43 
Moderator
Moderator

etap i numer domu/mieszkania: Leśne V
Tomi16 napisał(a):
Kolegami nie jesteśmy i nie będziemy argumenty ci się skończyły to teraz było trzeba coś na szybko wymyslec aby wybrnąć z sytuacji jak chcesz rozmawiac o pisowni i składni słów pomyliłeś forum pozdrawiam

Bez komentarza...

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]