Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Zakłócanie porządku publicznego - Ognisko na ul.Młyńskiej
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 kwi 2017, 11:51 

nr Gadu Gadu: 0
Co za *** urządzał sobie ognisko na ogródku.Z końca ulicy było widać jak iskry unosiły się po sam dach.A potem libacja alkoholowa do późnych godzin nocnych.Patologia nie z tej ziemi.Pamiętajcie nie mieszkacie sami.

Re: Patologia na ul.Młyńskiej
PostNapisane: 30 kwi 2017, 12:38 
Użytkownik
Użytkownik

No bez przesady ludzie mieszkam obok i po pierwsze po zamknieciu okien nic nie słychać bo słysza tylko ci którzy chca słyszeć jak piją to za swoje nie za twoje widze tu zazdrość, iskry z końca ulicy buhahaha ludzie błagam, no dobra heh ognisko mozesz sobie tez robić na ogrodzie niewiem w czym widzisz problem ? widać ze sezon na doczepianie sie został otwarty...

PostNapisane: 30 kwi 2017, 12:58 

Haha, się uśmiałem. Nie wiem czy mieszkamy na tej samej Młyńskiej, ale ja nie siedzę przy otwartym oknie w nocy by rejestrować o czym rozmawiają sąsiedzi. Mentalność ludzi ze wsi i małych miast... Nie macie nic lepszego do roboty? Zamykam okno i idę spać.
Ja, staram się rozumieć że można rozpalić sobie grilla w majówkę.

PostNapisane: 30 kwi 2017, 18:13 
Użytkownik
Użytkownik

Co ty słyszałem ze ambitnie wspaniałomyślni sąsiedzi policję wezwali to są imbecyle a nie ci grilujacy normalnie wstyd...

PostNapisane: 30 kwi 2017, 20:28 
Użytkownik
Użytkownik

Dlaczego od razu patologia to normalni ludzie nie mogą na własnej posesji rozpalić ogniska, co to kogo obchodzi mój teren robię co mi się podoba. Jak jaśnie państwu się nie podoba to proszę wyprowadzić się w dzicz. Każdy ma prawo się odstresować po tygodniu pracy, a tutaj zaraz patologia. Człowieku spójrz na siebie a nie oceniaj innych - czy jesteś też ideałem?

PostNapisane: 30 kwi 2017, 22:42 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: Przestworza
"Rozpalanie ognisk, a także wysypywanie gorącego popiołu i żużla w miejscu umożliwiającym zapalenie materiałów palnych albo sąsiednich obiektów. Zabronione jest także wykonywanie powyższych czynności w odległości mniejszej niż 10 m od sąsiednich obiektów. "

Tak nawiasem to niestety w PL nie ma czegoś takiego jak "własny teren".

PostNapisane: 30 kwi 2017, 23:28 
Użytkownik
Użytkownik

Ehhhh tekst wklejony z internetu haha, to nie było ognisko lecz grill wiec na miejscu własciciela nie przejował bym sie waszym głupim gadaniem...

PostNapisane: 01 maja 2017, 00:36 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: OL V
Po ludzku wydaje mi się, że jak zwykle brakuje najzwyklejszego rozsądku, i w zachowaniu, i w komentarzach. Lecą iskry po obu stronach sporu.
Oczywiście, że każdy ma prawo do grilla i odstresowania się po ciężkim tygodniu, ale sąsiedzi drodzy...dlaczego kosztem innych?

Po stronie ogródków często są pokoje dzieci które budzą się przez hałas głośnej muzyki, karaoke, krzyków i śpiewów. Nie wszyscy też pracują pn-pt 08:00 - 16:00 i czasami muszą wstać w niedzielę rano do pracy. Zamknięte okno i zasunięta roleta są raczej słabym izolatorem dźwięku.

Mieszkania są ciasne, wszyscy wiemy co słychać u sąsiada za ścianą, ogródki malutkie. Najprościej w świecie nie ma tu warunków na takie imprezy. Sam na policje nigdy nie dzwonie. Uważam, że raczej warto się przejść osobiście i zwrócić uwagę co zresztą praktykuje.
Ale też całkowicie nie dziwie się tym co nie mają ochoty na dyskusje z ludźmi pod wpływem w środku nocy i dzwonią po służby. Dla mnie pełne usprawiedliwienie.

Zasada jest jedna. Godz 22:00 i koniec imprezy, ew wyjazd w miasto. A jak nie to mandat 500zł na własną prośbę. I raczej śmieszne jest użalanie się na sąsiada, że nie przyszedł i nie poprosił osobiście. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i raczej łatwo przewidzieć odwiedziny mundurowych jak leci karaoke na pół osiedla o godz. 00:30.
Sam święty nie jestem, ale jakby mnie mundurowi odwiedzili albo sąsiad zwrócił uwagę to na pierwszym miejscy było by mi wstyd za siebie. Złość na sąsiada, że nie jest wyrozumiały to raczej zachowanie w stylu 10latka...
Tyle mam do powiedzenia ;)

PostNapisane: 01 maja 2017, 00:40 
Użytkownik
Użytkownik

Współczuję sąsiadom, bo niestety wiem jak takie palenisko dymi a i na takiej małej przestrzeni to nietrafiony pomysł. Ogień było widać z daleka i z tym muszę się zgodzić poza tym, czy chcielibyście by takie palenisko obslugiwaly osoby pod wpływem? Kto wie jaki pomysł do głowy przyjdzie. Pamietaj, że za płotem śpią ludzie/dzieci!!! Trochę rozwagi.

PostNapisane: 01 maja 2017, 00:50 
Użytkownik
Użytkownik

Tomi16 napisał(a):
Co ty słyszałem ze ambitnie wspaniałomyślni sąsiedzi policję wezwali to są imbecyle a nie ci grilujacy normalnie wstyd...

Wspaniałomyślni byliby organizatorzy imprezy bo okreslenie "grilujący" to delikatne określenie - gdyby w porę się ogarneli.
Co to w ogóle za określenie "Ambitnie wspaniałomyślni" :!: :lol:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]