Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Sprzątanie lasu i okolic 2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lut 2017, 11:01 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
Witam.
poruszam temat sprzątania lasu i osiedli jak co roku :) przez ostatnie 3 lata uzbierała się ta sama fajna ekipa :)))) miły spacer, pogawędki i ploteczki ;) zapraszamy wszystkie chętne nowe osoby na sprzątanie lasu i osiedli podczas sąsiedzkiego spaceru. termin zostanie ustalony z sołtysem ( worki na odpady otrzymamy na miejscu ).
Proponuje 18 marca lub 25 marca zanim zakwitnie zieleń bo utrudni to zbieranie śmieci.

Re: Sprzątanie lasu i okolic 2017
PostNapisane: 23 lut 2017, 18:22 
Użytkownik
Użytkownik

Piękna inicjatywa. O ile i w tym roku nie przeszkodzi mi praca to jak najbardziej się piszę :)

PostNapisane: 23 lut 2017, 20:39 
Użytkownik
Użytkownik

My też będziemy...

PostNapisane: 01 mar 2017, 12:19 
Użytkownik
Użytkownik

Inicjatywa, jak najbardziej godna naśladowania. Nie wiem (czas odległy), może będę miał wolne i dołączę się ...

Kto wyrzuca śmieci do lasu? Pewnie takie zachowanie wynosi się z domu rodzinnego, gdzie zamiast podłogi było klepisko, a ubikacja pod stodołą...

Kolejną kwestią może być również niewiedza i oszczędność.
Niewiedza? Przecież na mocy nowelizacji przepisów możesz kupić sobie pojemnik np. 240 l i wszystko powinno się zmieścić. Nie musisz ograniczać się do limitu osób zamieszkałych, jak było kiedyś.
Oszczędności? Ma więcej miejsca w pojemniku, a las jest wspólny, czyli niczyj :( I oszczędza :twisted:

PostNapisane: 08 mar 2017, 10:13 
Użytkownik
Użytkownik

Witam wszystkich zainteresowanych :)))) jest ustalony termin na 18 marca o godz 11 przy żabce na ul. Gromadzkiej. Worki i rękawiczki będą rozdawane . Na miejscu ustalimy szczegóły trasy ( a jest tych śmieci baaardzo wiele :(
Rozmawiałam z Panem Sołtysem i taka też akcja będzie powtórzona w maju albo czerwcu ( w zeszłym roku odbyło się to z grochóweczką i prezencikami dla dzieci które pomagały - super była zabawa ) .
pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia :)))

PostNapisane: 18 mar 2017, 08:09 
Użytkownik
Użytkownik

Rozumiemy, że akcja przełożona na inny termin ?!

PostNapisane: 18 mar 2017, 10:02 
Użytkownik
Użytkownik

Witam wszystkich.
Pogoda niestety nam nie dopisała. Dzisiaj nie ma sensu wychodzić do lasu. Jutro ma być lepiej :)
wszystkie osoby chętne na jutro ( o ile nie będzie powtórki z dnia dzisiejszego ) zapraszam na jutrzejszy niedzielny spacerek na 11. Jeżeli jutro nadal będzie taka pogoda to może za tydzień.
Pozdrawiam wszystkich i miłej soboty :)))))

PostNapisane: 27 mar 2017, 21:01 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Tak się przeszedłem w niedzielę po lesie i zastanawia mnie ten warkot, szczek o psie gówna tak o gówna, które rozkładają się w przeciągu 2-4 tygodni i przynoszą pożytek przyrodzie. Ludzie zastanówcie się, bo zrobiliście z tego lasu śmietnik. Chusteczki od dzieci do dup, szkło, puszki, cegły, worki, szmaty i inne badziewie, które rozkłada się po 1000 LAT. Szkoda, że Ci wrzeszczący o ten naturalny gnój z którym sobie radzi natura tego nie widzą...... Zanim napiszesz pomyśl dwa razy. Ja nie mówię jak nasra pies na kogoś chodniku to fakt trzeba to posprzątać, ale to co robicie z lasem i z placem zabaw to woła o pomstę do nieba. Wisi mi co sądzisz o mnie, za kogo mnie masz ja nie potrzebuję nikomu w tyłek wchodzić. Jestem szczery i mówię jak to widzę. Jestem jaki jestem i tyle. Wolę być chamem niż Panem. Jest takie przysłowie "wyżej sra niż dupę ma" "Jeżeli już o coś zabiegasz, idź na całego. W przeciwnym razie nawet nie zaczynaj.
Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą…Wyżej sra niż dupe ma…
Tak, tak dokładnie jak w wyżej sra..... Temat delikatny ale z powodu słyszanych przeze mnie historii i styczności z „gwiazdeczkami” postanowiłam wydusić z siebie to co siedzi mi w głowie.".....

..... Banda idiotów i imbecyli.

Z wielkim podziękowaniem dla tych co podejmują środki do walki ze śmieciem nie ludzkim, które robi syf w lesie i okolicy.

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 30 mar 2017, 19:47 
Użytkownik
Użytkownik

etap i numer domu/mieszkania: IV2
Najgorsze że jest coraz gorzej.

PostNapisane: 30 mar 2017, 22:47 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Cieszy mnie, że mój chamowaty wywód zdziałał cuda na jedną osobę! TO bardzo miłe widząc ta armię wyłączonych ludzi i jak ich widzę to takie zombie które nic nie znaczą i są nikim, którzy chodzą do lasu i na plac zabaw i bawią się w tym GNOJU! Przepraszam za słowa, lecz ja sam ten plac sprzątałem trzy razy i jak widzę na nim puszki i butelki to mogę to jeszcze zrozumieć, lecz jak widzę wyrzucone butelki, opakowania po soczkach, chusteczki, pieluchy, RODZICE PETY opakowania po pociechach i ktoś się sadzi do psiego gówna to albo jestem nie doinformowany albo jest idiotą. Idąc na plac weź worek i posprzątaj PO SOBIE i daj przykład. To samo tyczy się lasu!!!! Chcecie mieszkać w śmietniku....?

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]