Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 397 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
  Drukuj

Re: Płacimy za Drogi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lut 2017, 19:23 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
etap i numer domu/mieszkania: IV2
W obi worek 25kg soli kosztował mnie 12zl. Na dzień dzisiejszy zostało mi prawie 1,5 worka.

PostNapisane: 22 lut 2017, 11:45 
Użytkownik
Użytkownik

I temat umrze na pół roku. Jak się zorientowałem, to już nie po raz pierwszy.

PostNapisane: 30 wrz 2017, 21:54 
Użytkownik
Użytkownik

Tak jak pisałeś temat umarł, a zima zbliża się wielkimi krokami. Jestem skłonna zebrać oferty od firm, które mogłyby zająć się odśnieżaniem, zastanawiam się tylko czy jest sens inwestować czas, skoro wydaje się, że większość mieszkańców woli jeździć po lodzie, na dodatek w ciemnościach;)?

PostNapisane: 10 paź 2017, 14:18 
Użytkownik
Użytkownik

W kwestii zbliżającej się zimy oraz braku porozumienia (czyt. wsparcia ze strony gminy), rozwiązanie odśnieżania warte rozważenia:

Oferta marketowa (nie zarabiam na reklamie i nie mam nic wspólnego z tym marketem)

Zważywszy, że część mieszkańców mieszka w "szeregowcach", koszt można rozłożyć na np. na dwie rodziny. Wyjdzie PEWNE odśnieżanie, a nie prawdopodobne (uzależnione od rzetelności dewelopera, czy też innego podmiotu).

PostNapisane: 10 paź 2017, 22:35 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Jakie wsparcie gminy dla prywatnych dróg....? Bo nie bardzo rozumiem wasze rozumowanie ...?

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 11 paź 2017, 07:19 
Użytkownik
Użytkownik

Nexers napisał(a):
Jakie wsparcie gminy dla prywatnych dróg....? (...)

Doprecyzuję: pomoc w rozwiązaniu problemu mieszkańców.

Myślę tutaj m. in. o mediacji, pomocy prawnej, rozmowach ze stronami, negocjacjach, przejęciu dróg.

PostNapisane: 11 paź 2017, 12:01 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
janek napisał(a):
Doprecyzuję: pomoc w rozwiązaniu problemu mieszkańców.

Myślę tutaj m. in. o mediacji, pomocy prawnej, rozmowach ze stronami, negocjacjach, przejęciu dróg.

Drogi prywatne będą sukcesywnie przejmowane dopiero, gdy będą skanalizowane i każdy o tym wie kto był na spotkaniu z burmistrzem. Było już nie raz o tym pisane. Trzeba mieć świadomość, że gmina przejmie te drogi jak wszelkie warunki zostaną spełnione i tu trzeba postawić pytanie czy to nastąpi........

Im więcej pism do burmistrza i do rady gminnej z zapytaniem tym więcej zostaje śladów i pisma muszą dostać odpowiedź. Nie ma pism nie ma śladów nie ma sprawy. Tak to działa.

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 397 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]