Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

MEBLE Z PALET, RENOWACJA OGRODZEŃ I KONSTRUKCJI DREWNIANYCH
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 mar 2017, 20:50 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
Witam Państwa,
oferuję meble z palet dla domu i ogrodu, renowację/stylizację mebli oraz przedmiotów użytku codziennego w dowolnym stylu, prace konserwatorskie, renowacje płotów, pergoli, wiat i innych konstrukcji drewnianych. Gwarancja na każde zlecenie. Dla mieszkańców osiedla 10% rabatu na w/w usługi!:)
Pozdrawiam!

http://WWW.HI-DESIGN.PL
+48 601 657 303

Re: MEBLE Z PALET, RENOWACJA OGRODZEŃ I KONSTRUKCJI DREWNIAN
PostNapisane: 14 mar 2017, 22:02 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Toaletka dla dziecka za ~800 z materiału za 100 zł (nawet taniej) ...?
Eco wyciąganie kasy na maxa!

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 15 mar 2017, 09:34 
Użytkownik
Użytkownik

Nie powiem, ciekawe, a czy drogie ;) Nie liczy się tylko materiał bo więcej kosztuje robocizna.

PostNapisane: 15 mar 2017, 10:12 
Użytkownik
Użytkownik

Nexers - materiału jest za znacznie więcej, a pracy?Proponuje samemu zrobić i ocenić samemu jaka byłaby godna zapłata za czas poświęcony. Rzeczy ręcznie robione będą zawsze droższe od przedmiotów masowo wykonywanych maszynowo. I na pewno bardziej oryginalne. Proszę pomyśleć jaki jest koszt mebelka ze Szwedzkiej sieciówki, a jaka przy tym cena i "trwałość". Ale jestem przyzwyczajony do takich komentarzy, w końcu mieszkamy w Polsce. Pozdrawiam.

"Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło! " - W myśl tego cytatu proszę nie podważać mojej pracy i zapłaty za nią, zanim samemu nie zrobi się niczego.

PostNapisane: 15 mar 2017, 19:40 
Moderator
Moderator

obcy3 napisał(a):
Nie powiem, ciekawe, a czy drogie ;) Nie liczy się tylko materiał bo więcej kosztuje robocizna.

Nie masz pojęcia nie otwieraj się....

Hi-Design.pl napisał(a):
Nexers - materiału jest za znacznie więcej, a pracy?Proponuje samemu zrobić i ocenić samemu jaka byłaby godna zapłata za czas poświęcony. Rzeczy ręcznie robione będą zawsze droższe od przedmiotów masowo wykonywanych maszynowo. I na pewno bardziej oryginalne. Proszę pomyśleć jaki jest koszt mebelka ze Szwedzkiej sieciówki, a jaka przy tym cena i "trwałość". Ale jestem przyzwyczajony do takich komentarzy, w końcu mieszkamy w Polsce. Pozdrawiam.

"Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło! " - W myśl tego cytatu proszę nie podważać mojej pracy i zapłaty za nią, zanim samemu nie zrobi się niczego.

Źle trafiłeś, gdyż siedzę w stolarce :). Uwierz mi przyjacielu jakbyś czymś zabłysnął w twoich pomysłach to wtedy powiem szacunek. Ty nawet nie pomyślałeś co można fajnego zrobić z drewna. Fakt masz pomysł jak kroić frajerów, którzy gwoździa nie umieją przybić tu brawo, lecz wracając dam Ci przykład... . Twój "świecznik", a ten o którym ja myślę! Taka kostka do gry co najmniej 16x16x16, która jest w użyciu i już takie świeczniki zaczynają być robione. Widzisz tę moc...? Nie nie widzisz,a taki świecznik ma moc 6 kombinacji. Fajne co.... . Patrząc na twoją galerię widzę tylko skrzynię bo fajna, stół, a reszta szału nie ma dupy nie urywa to tak po fachowemu ;).

Wracając do mojej maksymy, którą użyłeś! Osądziłem Cię i twe życie, włożyłem twe buty. Jesteś drogi i twa praca nie jest warta tej kasy. Wiem, że lud głupi i kupi, lecz to już nie mój problem. Trzymaj się kolego paleciarzu, gdyż z pewnością nie stolarzu ;)

To jest świecznik o którym mówię :)
Obrazek

Koszt pracy i materiału ja znam ty pewnie też, a zobacz jaka magia. Szczerze gdybym nie znał się na rzeczy za taką kostkę spokojnie płacę 100-200 zł ( w zależności od rodzaju drewna). Fakt twój świecznik 20 zł ale z czego z kostki po palecie...? Wymiarów ni jakich, itd. ;)

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

PostNapisane: 15 mar 2017, 19:54 
Użytkownik
Użytkownik

Z drewna również wykonuje zamówienia, kostkę do gry mogę Ci wykonać jeśli siedzisz w stolarce i sam nie potrafisz wykonać otwornicą kilku otworków w belce sosnowej ;) Skończyłem rok temu studia, stolarka zawsze mnie interesowała, więc wszedłem w to bardziej, edukowałem się i edukuje, zapoznałem się z paletami na tyle, że zająłem się na chwilę obecną dodatkami do domu z litego drewna. Możesz ocenić pomysły co najwyżej a nie 'fachowości' bo nie miałeś żadnego produktu w rękach;) Wkładam mnóstwo pracy w to co robie, używam tylko nowych palet z certyfikatami EPAL, które są droższe, najwyższej jakości bejce, lakierobejce, farby z atestami hipoalergicznymi dla dzieci, lakiery żywiczne jak i syntetyczne, palety poddaje wodowaniu, suszeniu itd. Więc jeśli jesteś takim fachowcem za jakiego się uważasz przyznasz mi racje co do cen. Paleta jest trudniejsza w obróbce niż sucha tarcica, którą można kupić i obrobić na maszynach z powodu braku gwoździ i innych skaz. Jeśli z Ciebie jest taki fachura jak moderator forum publicznego, wulgarny i prostacki, przemądrzały i zawistny to współczuję klientom. Pozdrawiam i zamykam dyskusję, chciałem się zareklamować tylko na osiedlowym forum, ale widać jak serdecznie witasz nowych użytkowników a zarazem nowych mieszkańców osiedla. Jeśli większość ludzi tu takich można spotkać to już sobie współczuje. Amen.

PostNapisane: 15 mar 2017, 20:08 
Moderator
Moderator

:)
Kostkę i inne rzeczy sam robię po co TY mi masz coś wykonywać...? Chyba lekko przesadziłeś przyjacielu....
Bardzo mnie to cieszy, że skończyłeś studia i zajmujesz się dodatkami z litego drewna to rób to z drewna a nie z "gówna" Tak masz rację pomysłu nie ma. Nie nie miałem produktu. Jeżeli używasz EPAL-a w detalu nowego to 30 zł w hurcie to inna cena. Cieszy mnie to, że używasz dobrej jakości bejc, farb, etc. Wiesz co do cen.... ja bym takich nie dał ze względu na to że to nie jest warte tej kasy dla mnie. Masz racje może dla kogoś jest. Tak paleta jest trudniejsza w obróbce i nie wiem po jaką cholerę robić sobie ten trud..., bo palety są tanie...? Szybko się poddajesz ja tylko wyrażam swoją opinię, a inni jak widać mają inną. Daj na luzz nie będzie źle. Jak co możemy troszkę podyskutować o robocie przy piwie ;) i wrzuć na luzz. Witam w Czapurach ;) Stary luzzzzz

PostNapisane: 15 mar 2017, 21:26 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 9557887
etap i numer domu/mieszkania: Os.Leśne IV etap III
Bez zbędnego spamowania... Panowie- dział fachowcy to reklamowanie siebie lub innych godnych polecenia ludzi a tu niepotrzebna jatka... Pan X reklamuje swoje usługi i uważam, że mozna je negowac lub polecać dopiero po skorzystaniu z nich ;) Na ocene kto robi lepiej lub gorzej bedzie " hyde park" a tam sa pociski chyba dozwolone 8-)
Obydwoje Panowie fachowcy mają racje ale wyższość palet nad drewnem mozna tak jak Nex napisal obgadac przy malym mocnym a nie na forum " fachowców" ;)
Jak najbardziej pokój wszystkim :D

PostNapisane: 16 mar 2017, 22:01 
Moderator
Moderator

Czy skrzynki na listy Pan robi ?:)

Nexers... Nic za darmo :P

PostNapisane: 16 mar 2017, 22:23 
Moderator
Moderator

dagaczech napisał(a):

Nexers... Nic za darmo :P

Oczywiście trzeba tylko trzymać umiar....

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]