Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

Serwis AGD Poznań ---> Polecam
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sty 2017, 22:16 
Moderator
Moderator

nr Gadu Gadu: 1259964
id Tlen.pl: nexers
Skype login: nexers
Jeżeli komuś zepsuła się elektronika w sprzęcie AGD polecam ten serwis.
Dodam iż nie jest to moja firma. Reklamuję/polecam ich bezinteresownie dzięki mojemu pechowi.

Padła mi płyta indukcyjna Boscha 1,5 miesiąca po gwarancji. Serwis zaśpiewał minimum 600 druga opcja 1000 zł. Przerabiałem to z electrolux-em i kupiłem nową Boscha skończyła się jak to teraz bywa po gwarancji. Jak wiemy serwisy wymieniają całe moduły i naprawy się nie opłacają ze względu na wysokie koszty. Szukałem więc innego rozwiązania problemu i wpadłem na tą firmę. Zgłosiłem problem. Przyjechali serwisanci rozkręcili płytę na miejscu i stwierdzili, że zabierają na warsztat. Czas oszacowania kosztów naprawy w przybliżeniu pięć dni. Zadzwonili do mnie z informacją, że całkowity koszt naprawy to 180 zł. Dziś przyjechali zamontowali, a ja jestem szczęśliwy, że nie musiałem wydać 1000-1500 zł na nową płytę.

Zanim osądzisz mnie i me życie, włóż me buty, Wytrwaj tyle ile ja wytrwałem, upadnij tam gdzie ja upadłem i podnieś się jak ja się podniosłem. Kiedy poznasz moją historię, będziesz miał prawo, ocenić mnie i moje życie, oby Cie to nie przerosło!

Re: Serwis AGD Poznań ---> Polecam
PostNapisane: 29 sty 2017, 22:37 
Użytkownik
Użytkownik

nr Gadu Gadu: 0
Witam ja polecam pana Dariusza Kantorskiego naprawi Państwu wszystkie urządzenia AGD dla niego nie liczy się jakiej produkcji jest dany produkt z każdym da sobie rade bez najmniejszych problemów.Polecam bezinteresownie gdyż pomógł mi i moim znajomym bez większych nakładów finansowych. Kantorski naprawa sprzętu AGD tel 501-450-282 polecam

PostNapisane: 04 paź 2017, 09:23 
Użytkownik
Użytkownik

Nexers napisał(a):
Jeżeli komuś zepsuła się elektronika w sprzęcie AGD polecam ten serwis. (...)

A ja mam mieszane uczucia związane z tą firmą, skłaniam się ku negatywnej ocenie.
W zmywarce pojawił mi się kod usterki (standard w większości zmywarek), zadzwoniłem do wskazanej firmy i przemiła pani wysłuchała mojej relacji o usterce oraz objawach.

Powiedziała, że bardzo chętnie pomogą, ale najpierw przedstawi warunki przyjęcia zgłoszenia. Uważam, że to uczciwe.

Okazało się, że jeśli serwisant przyjedzie i wyceni usługę, a dla mnie jej wysokość będzie nie do przyjęcia, wówczas zapłacę 100 zł za przyjazd. Oczywiście zapytałem o przybliżoną wartość usunięcia standardowej wydawać się mogło usterki, w ramach "widełek", przedziału od-do... Pani nie potrafiła tego określić.

Szkoda, bo mając orientacyjną wiedzę na temat stawek tego typu napraw mogło się okazać, że przedmiotowa firma jest sporo droższa od innych. I co wówczas? Rezygnuję i już jestem stratny o 100 zł, czy naprawiać i przepłacać, żeby nie stracić tych 100 zł?
Oczywiście mogło się również okazać, że firma jest tania i byłbym zadowolony, ale nie sprawdzę już tego. Nie dowiem się, bo do tej firmy już nie zadzwonię.

Skorzystałem z polecanej konkurencji i Pan Dariusz na wstępnie podał mi maksymalny koszt naprawy. Ponadto, dostosował się do mojego grafiku. Czekam. Za parę dni podzielę się wrażeniami.

PostNapisane: 24 maja 2018, 14:42 
Użytkownik
Użytkownik

Dzięki za polecenie p. Dariusza Kantorskiego. Profesjonalny fachowiec. Szybko naprawił mi lodówkę a i do portfela nie zaglądał za głęboko :) Polecam!

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]